Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sikerült már szellemekkel,...

Sikerült már szellemekkel, démonokkal kapcsolatba lépnie valakinek, ha igen hogyan csinálta?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem kerem a társaságukat, nem akarok kapcsolatot teremteni velük. Volt olyan eset, hogy ők jelentkeztek, hangokat hallottam -nem vagyok skizofrén, nem drogozok- egyszer a nevemet is mondta (nem anyum nem apum, nem a tesóm, nem a szomszéd), meg egyszer valami érthetetlen nyelven egy mondat szerüséget is hallottam. Tisztán hallottam. Éjjelsokszor ébredek arra, hogy nagyon nyugtalan vagyok, nem tudok pihenni, és olyankor érzem, hogy van még "valaki" a szobában. Egyszer egy ilyen alkalomkor felébredtem, és egy emberi alakot láttam átsuhanni a szobán, az arca tisztán látszott, de már melkastol lefele halványodott, lábai nem is voltak...


Mondjatok amit akartok, nem érdekel, nem vagyok drogos meg ilyesmi, ezt én hallottam, láttam, és most ide leirtam.

2015. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kerem = keresem
2015. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen , s nem is egy alkalommal sikerült már kapcsolatba lépnem démonokkal . Démonidéző rítus segítségével
2015. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért akarsz kapcsolatba lépni velük?

Ird meg priviben.

2015. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ők kerestek fel engem, passzívan bele lettem rántva egy idézésbe családi kötelék által, és így lettem mágus - azaz túléltem gyerekként.

ez sok-sok évvel ezelőtt volt, akkor még a régi energiában hagyományos módszerekkel dolgoztak a mágusok, ma is sokan használják (kezdők főleg) a tárgyakat.

ne akarj démonokkal találkozni.

sok-sok munkámba került hogy károsodás nélkül túléltem.

2015. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 2.0 válasza:
Nem szokas elmondani hogy hogyan. Es azt sem hogy igen-e vagy nem.
2015. dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!