Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol láthatok interdimenzionáli...

Hol láthatok interdimenzionális jóenergia és interdimenzionális rossznergia örvénygömböket?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyet "befogni" az asztrális üvegcsakrámba, úgy tudom, nagyon hatásos a gyógyító kövek energiáinak feltöltésére, merre találhatok ilyen energia örvénygömböket illetve hogy történik a "befogásuk"?

2015. aug. 17. 23:10
 1/5 A kérdező kommentje:

Vagyis van két asztrális üvegcsakrám azokba szeretnék "belefogni" egy jóenergia és egy rosszenergia örvénygömböt.

A válaszokat előre is köszönöm.

2015. aug. 17. 23:15
 2/5 Ozmium42 ***** válasza:

Nézd csak:


[link]

2015. aug. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm Ozmium de engem kifejezetten az interdimenzionális jóenergia és az interdimenzionális rosszenergia örvénygömbök érdekelnének, mint írtam a gyógyító köveim energiájának feltöltésére kellenének a köveim:

fehérkvarc,feketekvarc,szürkekvarc,narancssárgakvarc,

rózsakvarc,lilakvarc,halványlilakvarc,sötétlilakvarc,kékkvarc,sötétkékkvarc,átlátszókvarc,piroskvarc,sárgakvarc,fémszínű kvarc,kék színű vöröskvarc,bazaltszikla,homoki kristály,hegyi kristály,égi kristály,tengeri kristály,meteorkrisály,rubin,gyémánt,tetőcserép,sókristály,virágcserép,tégla,ametiszt,rózsakristály,jadekvarc

2015. aug. 18. 00:24
 4/5 Ozmium42 ***** válasza:
Ja, olyan nincs.
2015. aug. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De, tudod ilyen energiás meg gömbös.
2015. aug. 18. 01:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!