Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez Lehetséges?

Szerintetek ez Lehetséges?

Figyelt kérdés

Létezhet egy másik világ? Egy ugyan olyan sík ugyan azon emberekkel? csak más időben? Ma mikor elaludtam ma fél álombam,egy másik világban jártam de mindenki ugyan az volt,a helyszin az emberek csak más elrendezésben és kicsit öregen.

nem részletezném mert sokáig tartana mire mindent leírnék, én konkrétan hosszú vállig érő hajjal és szakállas voltam míg az öcsém sír ásó. :D ami a lényeg hogy tudatomnál voltam tudtam hogy nem oda tartozom és minden áron haza akartam jutni.todom a dátomot órát is 7120 10.20. 21:00 óra szóval dió héjban ennyi.. szerintetek egy másik világban járhattam? Kéremm csak a hozzá értők íjanak FONTOS! köszönöm



2015. szept. 6. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Hozzáértők? Mihez? Elmeorvosok?
2015. szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Legoman ***** válasza:
32%

Nem hiszem, hogy másik világban jártál volna.

Félálomban velem is történtek már fura dolgok.

Például egyszer megakartam nézni félálomban az időt, hogy mennyi, de nem láttam rendesen, homályos volt, majd mikor jobban figyeltem, akkor mintha távcső lett volna nálam, közelebb látszódott, majd mikor leolvastam, utána visszafeküdtem aludni.

Elképzelhető, hogy nem ébredtél fel te sem, és azt hitted, hogy félálomban vagy. Ha kétszer néztem volna meg az órát, akkor bizonyíték is lett volna rá, hogy álmodom.


Szerintem ugyanúgy álmodtál, és hiába volt a helyszín, és minden ugyanaz, mert álmodtam már én is sokszor olyat, hogy éjszaka felkelek és kimegyek inni a konyhába, majd hirtelen felébredve az ágyban találom magam. Nagyon valósághű tud lenni.

2015. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Az a lényeg, hogy létezik e párhuzamos világegyetem, ha létezik, akkor könnyen elképzelhető. De nehezen hiszem, hogy ha létezik is egy ilyen párhuzamos valóság bármelyikünk is átléphetne egyik valóságból a másikban. Ha pedig most részletezni kezded és időpontokról beszélsz tudni fogjuk, hogy hazudsz, merthogy álmodtad az 100% álmomban pedig nem lehet ilyen részletekben álmodni. Nincs olyan, hogy percről percre tudod követni az esemény sorozatot. Egy álomban nem tudod megmondani, hogy mikor kezdődött el, mert csak belecsöppensz a közepébe. És milyen hozzáértőkről beszélsz? Akik egy párhuzamos valóságban jártak? Ne nevettess már ki magad. :D
2015. szept. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, pl lehetséges, hogy ami a te életed, az valójában valaki másnak az álma.
2015. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Álmodtál, gyökér.
2015. szept. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
álmomban teljesen új világokat, néha személyiségeket teremt az agyam. attól az nem valós, hogy az álomban annak hiszem. (bár volt már, hogy rájöttem, hogy álmodom, furcsa is volt, sajnos utána hamar felébredtem)
2015. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5/6 azert mert te gyoker vagy nem biztos hogy mas is.
2015. szept. 8. 10:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem,lehetséges. Az is h a jövőbe tekintettél. Eltekintve az évszámtol.
2015. okt. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!