Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mot szólnának az...

Szerintetek mot szólnának az osztálytársaim, családom, barátok stb. Ha kiderülne hogy ezotériás vagyok? :D

Figyelt kérdés

Folyton ilyenekkel foglalkozom és nem tudom mit szólnának mondjuk a barátaim vagy a szüleim ha csak úgy bemondanám hogy én démonokkal meg természet feletti dolgokkal stb. foglalkozom és próbálgatom őket :D

(Bocsi a kérdésért mert nem ide kellet volna kiírnom :P)

13/l



2015. szept. 9. 16:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Majd kinövöd. :)
2015. szept. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem növöm ki :D Szerintem tök jó dolog így idézni meg mondjuk aerokinézissel "szórakozni" sok mindent meg lehet belőle tanulni
2015. szept. 9. 16:14
 3/19 Agent J ***** válasza:
Biztos kitagadnának.
2015. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az meglehet :D
2015. szept. 9. 16:47
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem kiröhögnének. Ha keményen folytatnád, akkor meg elküldenének pszichiáterhez.
2015. szept. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%
(remélem)
2015. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Neked kell tudnod, hogy ki az,aki rosszul reagálna. Te ismered őket. :) Az én családomat biztos nem zavarná, de az osztályban nagyon vigyáznék, hogy ne derüljön ki.
2015. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
A 7. is én voltam. Szeretném még hozzátenni, hogy nehogy szégyelld magad emiatt! Abban hiszel, amiben akarsz!
2015. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Kíváncsi voltam hogy hogy reagálnának a többiek de szerintem is azt mondanák hogy megbolondultam és menjek el pszichológushoz :D

2015. szept. 9. 17:24
 10/19 anonim ***** válasza:
En 21 vagyok de még sem akarom hogy bárki is tudja hogy miket művelek .. Nem értik az emberek az ilyesmit .. Inkább mágussal tudsz beszélni ilyesmiről ..
2015. szept. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!