Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hatással lehet rám más ember...

Hatással lehet rám más ember álomfogója?

Figyelt kérdés
18 éves koromban külföldre költöztem, több ezer kilóméterre itthonról. Teljesen magamra voltam utalva, suli mellett dolgoztam, stb. 2 hónapja pedig hazaköltöztem de suli miatt ismét el kellett költöznöm, de most csak kb 1 órára itthontól. Most vagyok 20 éves. Mióta a koliba költöztem ami 1 órára van itthontól hihetetlenül ideges és stresszes lettem. Igaz, hogy új otthon és munkám is lett, de eddig sosem voltam ennyire ideges. Tegnapelőtt este vettem észre, hogy az előző lakó a koliban az ágyam fölött hagyott egy álomfogót. Akkor le is szedtem és azóta jobban vagyok. Összefüggésben lehet az, hogy egy másik ember álomfogója alatt aludtam és teljesen idegbeteg voltam napokig, vagy csak véletlen hogy pont most múlt el az idegesség, mikor leszedtem az álomfogót?
2015. szept. 13. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az álomfogónak nem valószínű hogy volt hozzá köze. Az átköltözés okozta stressz miatt lehettél ideges, meg persze egy sor más dolog miatt is, ami nem tudatosult. Viszont amikor észrevetted az álomfogót, összekapcsoltad az állapotodat a tárggyal, mondhatni kinevezted bűnbaknak. Amint levetted a falról, a feszültséged csökkent, mert a vélt okát eltávolítottad.
2015. szept. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!