Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi lehet? Miért van így?

Eznemlényeges kérdése:

Ez mi lehet? Miért van így?

Figyelt kérdés
Egy visszahúzódóbb szemilyiség vagyok, ki megfigyelo általában az embereket. De valamiért nagyon érdekelnek a fegyverek, hogyan lehet megölni egy embert, akit utálok, elgondolom hogyan ölném meg. És még az, hogy éltetem Hitlert, nem kicsit nagyon. Szinten teljes mértékben elfogadom amit mondott,s példaképemnek veszem. Valamiért a fájdalmat nagyon jól tűröm, amikor eltört a lábam, nem sírtam(8 éves voltam). Kiskoromtól fogva más vagyok,mint a többiek, általában kiközösítettek, sértegettek. Az a baj, hogy ha sokáig sértegetnek elvesztem a fejem, és kb. agyonverem aki megsértett enyhe szóval. Imádok edzeni, futni, késeket gyűjtök, tudom hogyan kell használni őket. Tudom hogyan kell megkínozni rengeteg képpen ey embert, nyúzásának menetét.

2015. szept. 14. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért van mert bedugult a sigorlya csakrád.
2015. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne vedd zokon kérlek de bekattantál valószínűleg a kiközösítés miatt. tudom én is milyen kiközösítve élni és azt is hogy általában ezt hogy éli meg az ember. többnyire a kiközösítettekkel az lesz hogy vagy az ember elfogadja a magányt majd megerősödik, vagy felerősödik a világ elleni gyülölete és nehezebb lesz a dühét kontrolálnia ahogy neked vagy elfogadja azt hogy egy bohócnak öltöztetett kutyának nézi mindenki és úgy is csinál,más lábtörlője lesz.a kés gyűjtés az lehet normális hobbi is, pl én a kardokat szeretem nagyon. az hogy elgondolkodsz hogyan kínoznád meg a ki töltetlen dühből fakad.A fájdalom tűrés pedig egy jó tulajdonságod. ennyi az egész az én véleményem szerint a többi meg a te dolgod hogy mit fogadsz el belőle.
2015. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. És nem veszem zokon, én kértem véleményt
2015. szept. 14. 20:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy más, sajnos egyre több ilyen retardált van. Az unalom, a tudatlanság, a számítógép és internet ezt hozza ki a fiatalokból.
2015. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek látogass el egy pszichológushoz és mutasd s mond is el mit írtál ide ki! :) Ha lehet minél hamarabb !!
2015. szept. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem tudom, hogy igaz-e amit írtál, vagy kamu.

Ha igaz, akkor bocsáss meg, hogy ezt írom, de akkor hívőként azt kell hogy mondjam: a sátán eluralkodott rajtad. És sajnos, ha nem vigyázol, vagy állítod meg időben a dolgokat, komoly bajba fogsz kerülni. Mondjuk börtönbe... Kár lenne elpocsékolni az életed, nemde?


Bár sokan nevetnek rajta, Krisztus hívő vagyok. És azt mondom neked is: Hozzá mindig fordulhatsz. Szeret téged, és azt szeretné, hogy a legtöbbet hozd ki magadból. De az ölés és a kínzás éppenséggel nem a legtöbb, még gondolati szinten se, amire képes vagy - hanem éppenséggel a legkevesebb.


Próbáld a gondolataidat a szeretet (Isten) felé terelni.

2015. szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha így van, akkor sajnos fenn áll a veszélye enyhe pszichózisnak, a destruktívabb fajtából. Passzol a zárkózottság, és a szélsőséges megnyilvánulásokra való hajlam. A fájdalomtűrés is előfordul a szociopaták között, annyira nem is ritkán. Nem ártana orvosi kezelés alá vonnod magad, mielőtt valakiben kárt teszel, és emiatt téged, vagy ha fiatalabb vagy, a családodat felelősségre nem vonják. Az állapot kezelhető, és együtt lehet vele élni anélkül, hogy bárkiben kárt tennél, vagy benned kárt tennének. A másik véglet a norvég pasas, aki lemészárolt egy diáktábort náci eszmék jegyében. (Azt érdemes tudni, hogy nálunk nem luxusbörtönben, hanem szigorított fegyintézetben lakik aki ilyet tesz)
2015. szept. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Duenna ***** válasza:

El kellene menned egy hipnoterapeutához egy mélyhipnózisra, hogy korregresszióval vigyen vissza az előző életedbe, talán ott történt veled valami, ami kihat a mostani életedre. Ha megtaláljátok a probléma gyökerét, akkor rendezni lehet ezeket az érzéseket benned.


Ha már ide írtál az ezós témába, akkor érdemes tudni az alábbiakat a témáddal kapcsolatban:


Ismered a reinkarnáció és a karma törvényét?


Egy vadászpilóta az iraki háborúban lelőtt, megölt néhány embert, és úgy nyilatkozott, hogy megérdemelték. De valójában nem tud senkit lelőni és megölni, ha azok is nem csináltak valami ilyesmit valamikor valaki mással. De nem mindig jelentkezik egy életen, egy inkarnáción belül az összes következmény, mert nem is jelentkezhet. Akkor hogy van ez? Ha az összes ledobott bomba senki mást nem talált el, csak egy apát, meg a gyerekét, de az anya életben maradt, ebben az esetben a legkevesebb, amit a vadászpilótának meg kell tapasztalnia, hogy valaki más megöli őt egyszer fiatal életerős férfiként, a következő inkarnációjában meg kell halnia gyermekként, és a harmadik az, hogy megszületett nőként, és megtapasztalja, milyen az, hogy ha megölik a férjét, és a gyermekét. Nos, ez a minimum, amit át kell élnie három életén keresztül, amit meg kell tapasztalnia a vadászpilótának inkarnációi során. Ez a karma törvénye! Nem tudja megúszni, mert magában hordozza a tetteinek a következményét.


Itt az ok-okozati összefüggés! Van Istennek egy kimondhatatlan neve: "Vagyok, aki vagyok". De van ennek egy magasabb szintű értelmezése is: vagy ok, aki vagy ok. Te vagy az ok, benned van az ok, és az összes többi következmény. Az történik veled, amit te másoknak okozol. Ez nem büntetés, ez tapasztalatszerzés. És ebből tanulsz. És ha már nagyon sok bajt és problémát okoztál másoknak, akkor megtapasztalod azt, hogy neked mások nagyon sok bajt és problémát okoznak, és előbb-utóbb lejutsz oda, hogy felismered, hogy hát nem ezen az úton kellene járni.

2015. szept. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek a válaszát nagyon köszönöm!
2015. szept. 15. 23:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!