Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Amennyiben vannak itt sátánist...

Ktk312 kérdése:

Amennyiben vannak itt sátánisták, kérem írjanak privátot, hogyan látják ezt a vallást. (? ) Mellé leírhatná azt is miféle felekzetből van.

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok "részese" a dolognak vagyis kutatok utána és kíváncsi lennék, hogy a többiek mit gondolnak, hogy s mint cselekednek eme vallás tanításainak hatására illetve mik ezek a tanítások, amiket követnek.


Az utóbbi napokban, egyik fórumozónak sikerült elgondolkodtatnia, így arra gondoltam leteszek róla és saját utamat járom, megérzéseimre hallgatva.


2015. szept. 16. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van bicajod? Esetleg párod akivel inkább töltenéd az időt, mint ezzel a hülyeséggel?
2015. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az a nagy földműves, ki ébren örködő, tudja hogy a sötétség nem a nappal vége.


Pál Apostolnak Timóteushoz írt második levele (2)

"4 Egy harcos sem elegyedik bele az élet dolgaiba; hogy tessék annak, aki őt harcossá avatta.

5 Ha pedig küzd is valaki, nem koronáztatik meg, ha nem szabályszerűen küzd.

6 Aki munkálkodik, a földmívelőnek kell a gyümölcsökben először részesülnie.

7 Értsd meg amit mondok; adjon azért az Úr néked belátást mindenekben."


Példabeszédek 2

"10. Mert bölcseség megy a te elmédbe, és a tudomány a te lelkedben gyönyörűséges lesz.

11. Meggondolás őrködik feletted, értelem őriz téged,

12. Hogy megszabadítson téged a gonosznak útától, és a gonoszságszóló férfiútól;

13. A kik elhagyják az igazságnak útát, hogy járjanak a setétségnek útain.

14. A kik örülnek gonoszt cselekedvén, vígadnak a gonosz álnokságokon.

15. A kiknek ösvényeik görbék, és a kik az ő útaikban gonoszok.

16. Hogy megszabadítson téged a nem hozzád tartozó asszonytól, az idegentől, a ki az ő beszédével hizelkedik"

2015. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Van. Már nincs. Tanulok, gitározk, meditálok. 2 hónapja nem edzek, de kellene, mert leépülök...

Szóval köszönöm érdeklődésedet, mondhatni rendes életem van.

2015. szept. 16. 21:05
 4/12 A kérdező kommentje:

Kerüljük az ilyen idézgetéseket egyetek szívesek!

Nem léptem én görbe útra, nem ártok senkinek, ha valakinek mégis az én lennék, a ti felfogásotokban, de azt sem szabad?

2015. szept. 16. 21:09
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem szabad magadnak ártanod (főleg ha olyan vagy, mint amilyennek látszol). Nem azért, mert bármilyen istenség bevágja a durcát, hanem vagy hozzá elég értékes.

Edzeni pedig tényleg kell, mozgásra szüksége van az embernek.


Mindig a saját utad járd. Ne elfogadni akarja hittételeket, hanem megérteni a környzeted. Nincsenek határok, az információ nem bűn, ami nem árt senkinek azt mind jó.

2015. szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Művészetben, gondolatban nem létezik bűn.

Rombolás helyett építs, bosszú helyett igazságot akarj.

Az igazság objektív. Csak a megismeréssel lehetséges.

2015. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azaz én bajom, hogy nem vagyok haragtartó, túl könnyen felejtek. Lustaság, ingadozó hangulat, kitartás szinte egyenlő a nullával, hibáim nagy részével tisztában vagyok, gondolom én, már csak ki kell javítani őket.

Sokáig kerestem mi az, ami boldoggá tesz, mindig volt valami, amit kijelöltem:

"Na! Ebből leszek a legjobb" Volt ez: foci, 800méter, counter strike :) rubik kocka, gitár. Szóval elég szerteágazó az érdeklődési köröm, mire rá kellett jönnöm, az önfejlesztés, ami boldoggá tesz, de nem vagyok boldog, hisz lustaságomból fakad, hogy a folytonos siker elmarad. :( S ezen nagyon nehéz változtatni...

2015. szept. 16. 21:27
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerteágazó? Jómagam kicsit jobban ágazok :)


- kevés programozás

- szájharmónikázás

- szintén karcsú Rubik Ernő

- rádiózás, morse (vizsgák megvannak)

- vadászat

- hegesztés

- esztergálás

meg még egy tucatnyi másik. Mindig azt csináltam amihez kedvem volt, és ez a jövőben sem lesz máshogy. Nőm az mindig volt, előfordult, hogy három is.

2015. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mért nem fogadjátok el.

Bármilyen Istent tisztelhetsz, de mind egy és ugyanazon.

Hiába vagy te keresztény, vagy éppen "Spirituális" Sátánista.

Mikor te a kis drágalátos Istenedhez imádkozol, akkor valójában a felsőbb énedhez/entitánsodhoz/tudatodhoz (ki hogy ismeri) imádkozol.

Minden az utólsó porszemig belőle született!

Ő hozta létre az ősrobbanást.

Akikhez Istenekhez imádkoztok, akikben démonokban hisztek, vagy épp az angyalokban, azok mind az ő részei.

Te is az vagy kedves kérdező, én is és minden ami létezik a fizikai illetve az e fölött álló síkokon.

Nekem is nehéz volt felfognom.

Sőt elsőnek kiakartam ebből a "körből" szakadni, de ez lehetetlen.

Azért a legnehezebb felfognod, mert az egó (kis én) mindent magának tulajdonít és ő akar mindent irányítani.

A legegyszerűbb példa rá: "Ez én vagyok", "Ez az enyém".

Nehéz elcsípni azt a pillanatot mikor az egó megnyílvánul, de utána már szépen kordában lehet tartani.:)

2015. szept. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 esopus ***** válasza:

Egykutya ez mind! Vallások...

Mindenki beszélje meg magában amit akar az istennel vagy a sátánal vagy a budával,krisnával, rével,széthel,boldogvasárnappal,ősmagyar dolgokkal!

2015. szept. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!