Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Biblia mitől "szent könyv"?

A Biblia mitől "szent könyv"?

Figyelt kérdés
Direkt nem vallás kategóriában kérdeztem meg, mert ott le lennék cseszve. Tehát: a Bibliát teljesen hétköznapi emberek írták és rengeteg helyen ellentmond magának is... mitől van ekkora hitelessége ennek a könyvnek? Abba meg bele sem megyek, hogy van olyan Biblia, ami nem említ Jézusról semmit sem, és az sincs megemlítve, hogy a pokolt a sátán irányítaná, de ahogy elnézem mindenki ebből idéz mégis. Miért?
2015. szept. 16. 22:16
1 2 3
 21/29 Duenna ***** válasza:
0%

20-as Ozmium42!

Nos, pontosan így beszélnek az ócska liberális megmondóemberek! Nektek végetek lesz nemsokára, mint botnak! Még vergődtök egy kicsit, aztán nektek annyi!

2015. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Agent J ***** válasza:

"Nos, pontosan így beszélnek az ócska liberális megmondóemberek! Nektek végetek lesz nemsokára, mint botnak! Még vergődtök egy kicsit, aztán nektek annyi!"

Duenna, ahogy észre veszem benned nagyon sok a harag és a düh. Egy kicsit lazítanod kéne. Mondd utánam. Goosfraba! Ez mindig segít. :D [link]

2015. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Agent J ***** válasza:
Egyébként hasonlítasz apámra, ő is hasonló hangnemben beszélt mindenkivel, és most nézd meg hol van apám. A sitten csücsül. Az ilyen viselkedéssel semmire se mész, csak magadat hozod kellemetlen helyzetben. Az ellenséggel elegánsan kell végezni. Ne így próbáld lenyomon Ozmium42-öt, hanem ésszel, érted? Mellesleg most vagy a legjobb pozícióban, mert lebecsülnek, de így tudsz ártani a legtöbbet. Hidd el sikerülni fog, én drukkolok neked!
2015. szept. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Váó, nem számítottam rá, hogy ennyi választ kapok majd erre a kérdésre... köszönöm a válaszokat, egyszer majd elolvasom most nincs sok időm!
2015. szept. 17. 12:51
 25/29 Agent J ***** válasza:
100%
#24 Kuss, mostantól ez az én kérdésem.
2015. szept. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Ozmium42 ***** válasza:
2015. szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Agent J ***** válasza:
Duenna ne nézd meg a youtube linket, mert össze akar zavarni. Nem szabad!
2015. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Duenna ***** válasza:
0%
Ostoba liberálisok.
2015. szept. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Agent J ***** válasza:
Ki kérem magamnak 195-ös IQ-val nem lehetek ostoba és nem mellesleg a fidesz-re szavaztam. Én nem vagyok az ellenséged, Ozmium42 az ellenséged és IxereD-Alien.
2015. szept. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!