Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A chemtrail, a HAARP hatásaina...

A chemtrail, a HAARP hatásainak kutatóit, a médiumokat és földönkívüli kapcsolattartókat kiröhögő csoportok a neten lehetnek titkosszolgálati beállítottságúak?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy van három-négy titkosügynök, akik jól tudnak magyarul. Ezeket az embereket elkezdik kiröhögni, és közben a többi birka követi őket mint a pásztort.
2015. szept. 21. 07:17
1 2
 11/16 FüligJimmy88 ***** válasza:

Hmmm... Végül is akár lehet is benne valami, bár én személy szerint nem tartom valószínűnek. Az a baj, hogy ez mind olyan dolog, hogy nehéz bizonyítani a létezésüket, cáfolni meg ugyanolyan nehéz. Többnyire. Na most például ezt a chemtrailt én is baromságnak tartom: az összes autóból meg gyárakból, erőművekből kábé percenként jön ki annyi mérgező anyag, mint amennyit néhány repülőgépből ki tudnának permetezni. Vagy inkább másodpercenként, nem tudom, nem állok neki kiszámolni, de ha én akarnám mérgezni a lakosságot akkor tudnám, hogy ez fölösleges pénzkidobás lenne. A média sokkal hatásosabb fegyver ilyen szempontból. Aztán földönkívüli kapcsolatok: csak a mi galaxisunkban van nagyjából 100 milliárd csillag, az univerzumban pedig 100 milliárd galaxis, ha pesszimista módon azzal számolunk, hogy átlagosan csak egy bolygó van mindegyik körül (van aminek nincs, a mi Napunknak van 9...), az akkor is durván 10.000.000.000.000.000 bolygót jelent... Szóval elég nagy pofátlanság lenne azt állítani, hogy csak ezen a bolygón van élet. Aztán vagy el tudnak jönni idáig, vagy nem.


Na most titkosszolgálat: ha létezik, akkor nem véletlenül titkos. És mivel titkos, elég nehéz elképzelni, hogy csak úgy kitudódjon onnan bármi. De az esély a létezésére megvan. Azt viszont nem tartom valószínűnek, hogy egy-egy csoporton keresztül próbálnák meg manipulálni az embereket, legalábbis én ennél sokkal nagyobban játszanék. Ha már van mögöttem egy titkosszolgálat... Mondom: a média sokkalta hatékonyabb fegyver.

2015. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szóval szerinted titkos szolgálatúak akiknek több az IQ-juk 2-nél?
2015. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
4%
Még, hogy 10km magasan permeteznek? Annál sokkal magasabban ezt állíthatom. Valahol az ionoszféra magasságában saccolnám a permetezést és igen, feltudnak olyan magasra menni nyugi... Ahhoz is nyilván kell egy bizonyos intelligencia szint, hogy egy ember megfelelő összefüggésekben tudja látni a dolgokat, kel hozzá az ún. "kritikus gondolkodás" képessége, amire sajnos az emberek nagyobbik része nem képes.
2015. szept. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Például te is :D
2015. szept. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Salamon Bálint ***** válasza:
Szerintem a termoszférában permeteznek, hogy a meleg felvigye az űrbe a kemtrélt hogy aztán Ashtar kapitány elkapjpn valami vírusfertőzést amit még az antibiotikum sem gyógyít csak ha kiheveri. :)
2015. dec. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A napot is permetezik... szemetek...
2015. dec. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!