Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha nem lesz világvége, szerint...

Ha nem lesz világvége, szerintetek lesz okom rá, hogy az összes világvége népbutító videót amit YouTube-n láttam feljelentsem?

Figyelt kérdés
Szeptember 24 meteor, szeptember 23 Jézus eljövetele, szeptember 22-28 teljes világvége a vérhold előtti utolsó héten... nagyon úgy néz ki, hogy minden YT videó csak vmi népbutító jellegű volt, így lesz jogom rá, hogy bepereljem őket? Nem azt mondom, hogy befogom perelni, de vmilyen szinten büntetést azért érdemelnek szerintetek?
2015. szept. 24. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Okod nem, max ürügyed. A világvégés biznisz már majdnem 2000 éve töretlenül virágzik. Visszamenőleg feljelentenéd az 1000-ben regnáló pápát is, amiért készítette a keresztény világot Jézus második eljövetelére, és a végítéletre?
2015. szept. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Meteor 22-én lett volna, azt már túléltük, 23-át is, Vérhold már sokszor volt. :-)

Teljes világvégéről még nem olvastam, amúgy nemcsak youtoub-on van ennyi félelemkeltő butaság, rengeteg cikk is jelenik meg róla újságokban, mindenkit nem jelenthetsz fel.

2015. szept. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát persze!

Mindenesetre igyekezz megfogalmazni bizonyítását annak, hogy az idézett videó szerzője milyen módon kötelezett téged arra, hogy megnézzed művét - és el is hidd!

Próbaperként először jelentsd fel az ismert és elismert meseírókat, sőt, a népet is a népmesék miatt!

.

Ha leírom, hogy a Föld lapos, ráadásul négyszög alakú, engem, vagy azt tartod sötétebbnek, aki elhiszi?

2015. szept. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, azt aki elhiszi
2015. szept. 24. 16:47
 5/7 FüligJimmy88 ***** válasza:

Húúú, most nagyjából elképzeltem, hogyan is zajlana egy ilyen tárgyalás:


Felperes: "Tisztelt bíróság! Keresetet nyújtok be a Béla ellen, amiért azt terjesztette, hogy folyóhó 2-án eltrafálja a bolygót egy gammakitörés. Ettől én úgy megijedtem hogy összecsokiztam az egyetlen nadrágomat, és még csak meg sem haltam, meg látszólag senki sem."


Bíró: "...Mit tud felhozni az alperes a mentségére?"


Alperes: "Tisztelt bíróság! Az összes mérés arra utalt, hogy ez a baleset bekövetkezik a kérdéses időpontban. A félreértést valószínűleg az okozta, hogy valaki benne felejtett egy fánkot a spetroszkóp látómezejében, ezáltal a fluxuskondenzátor fals jelet küldött. A kitörés valóban megtörtént, de szerencsére olyan 20000 fényévvel elkerült minket."


Bíró: "Felperes! Maga hülye. A keresetet elutasítom."

2015. szept. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bolygónk örökké megmarad just az emberiség fog mutálódni most vannak félig robotok e korszakban
2015. szept. 25. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges. Viszont nekem Jézus második eljövetele valamiért a nácik voltak... konkrét dátum nélkül.
2016. ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!