Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hallottál már a hegylakó...

Hallottál már a hegylakó kórról? Mit szólsz hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy új genetikai mutáció, ami miatt a világon a 7 milliárdból csak pár ember rendelkezik. Valamelyik életszakaszukban náluk megáll az öregedési folyamat, vagy legalább alig érzékelhetően lelassul. Ez egy olyan mutáció, ami csak most jelent meg hirtelen. Eddig még csak Kínából, vagy Japánból jelentettek ilyen eseteket. Ennek a kórnak a megjelenése olyan, mint régen a kék szem mutációja volt, egyszer hirtelen megjelent, most meg már rengeteg kék szemű ember van.

Vannak hegylakó kóros emberekről hiteles hírek, utána lehet járni. Nem ezoterikus oldalakon írnak róluk. Ezt a genetikai mutációt nevezik hegylakó kórnak, a Hegylakó című filmben szerepelő halhatatlanok után.



#genetika #öregedés #hegylakó kór
2015. okt. 5. 22:00
 1/5 A kérdező kommentje:

Nem ami miatt, hanem amivel az első mondatban, és nem kór, hanem szindróma, rosszul írtam először.

[link]

2015. okt. 5. 22:05
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Isten büntetése előző életér
2015. okt. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem most jelent meg, csak te hallasz róla most. Kétféle ilyen betegség létezik. Az egyik, hogy az érintett nagyon gyorsan öregszik a másik, hogy lassabban öregszik. Ennek nem egy, hanem többféle oka lehet. Az egyik az öregedésért felelős hibás gén, a másik pedig hormonális lehet. Ritka az ilyen betegség, de nem most jelent meg és semmi jó nincs benne. #2 Te pedig hülye vagy!
2015. okt. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A progériát ismertem. De ezt a hegylakó szindrómát nem csak hormonális probléma okozhatja, mert valóba nem öregednek ezek az emberek, az egyik ilyen 40 éves lánynak ugyanolyan fiatal a szervezete, a bőre, a kinézete, mint egy korai tizenévesé, lényegében nem öregszik. Erre gondoltam. Azt ismerem, amikor a növekedési hormon probléma miatt kisnövésű marad valaki, de akkor is öregszik, ráncosodik, de a hegylakó szindrmások nem öregszenek.
2015. okt. 9. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem is hallottam még róla. Durva.
2015. okt. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!