Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezotérikus megközelítésből az...

Ezotérikus megközelítésből az ujjlenyomatnak (vagy egyéb firkálmányoknak) van valamilyen jelentésük, vagy van valamilyen közük a lélekhez?

Figyelt kérdés
A jósok egy része miért nézegeti a tenyeret?

2015. okt. 9. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
A kérdés ott bukik, hogy "jósok" mivel olyanok nincsenek, viszont ingyenélő, pénzéhes, elmebeteg kuruzslók vannak akik azt se tudják hogy mit csinálnak... konkrét válasz: nem, nincs hozzá köze!
2015. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bármi használható fókuszként, ami személyes. Az ujjlenyomat eléggé személyes. A jósok viszont nem ezért nézegetik a tenyeret, hanem mert tenyérjósolnak.
2015. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


Kedves #1, hogy reagáljak a privát kérdésedre, nem lettem ezós. Csak ma nem akarta az egyik eszköz elfogadni az ujjlenyomatomat (restart és tisztítás után sem), csak miután nehezen beírtam a jelszót.

És elgondolkodtam rajta. Persze utána már működött, ezért valószínűleg nem lett más.


Ez motiválta a kérdést...Meg egyébként is elég egyedi.

2015. okt. 9. 21:47
 4/8 A kérdező kommentje:

Elsőre így tűnhet. De ha az egész életnek semmi értelme nincs, miért ne használhatnának benne emberek értelmetlen dolgokat, ha jobban érzik magukat tőle?


Jó érv, hogy a valós problémát elfedik vagy konzerválnak egy állapotba, de nem feltétlen.

2015. okt. 9. 22:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi?
2015. okt. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Valaki nem ideillőnek találta a válaszod és jelentette.

Nem én voltam. Mostanában nem szoktam jelenteni senkit vagy csak extrém esetben. Hiszen mindenki mutassa az igazi arcát a világnak....

2015. okt. 9. 23:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezósoknak nem tudsz olyat mutatni, aminek ne lenne szerintük valami jelentése. Szerintem még a sza rod formájából is megjósolnák a jövődet életed végéig :)
2015. okt. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sarkítva, de nagyjából ez a helyzet. A jóslásnál mindegy miből jósolsz. Mármint az eszköz mindegy. Régen jósoltak belekből, a madarak röptéből, vércseppeken visszatükröződő fényből, felhőformákból, májon talált foltokból, teafű formákból, kávézaccból, vízbe csurgatott viaszból, meg nagyjából bármiből. A széklet szerintem csak azért maradt ki, mert már régen is tudták, hogy sz@rban turkálni hülyeség.
2015. okt. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!