Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek szokott olyan lenni,...

Nektek szokott olyan lenni, hogy sokszor akkor pillantotok rá az órára, mikor épp pl:11:11 van? Vagy 15:15? Mit jelenthet? Puszta véletlen?

Figyelt kérdés

2015. okt. 11. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mihez kötni.

Fura egy dolog, hogy éjszaka is akkor nézek az órára, mikor 3:33 van.

A 11:11 nekem is sűrűn van.

Sokan írják hogy máskor is ránézel, csak azt nem észleled.

Azóta direkt figyelem ezt a dolgot.

És mégis alig nézek az órára, de mikor odapillantok, általában ilyen számsorok vannak.

A mátrixban azt mondják az ilyen dolgok dejavu érzések.

Ha ilyen történik, annak valami oka van.

Nos ha van, ha nincs, eddig velem nem történt semmi.

2015. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen véletlen.
2015. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dejavu érzésnek semmi köze ehhez, akkor van dejavu amikor pár másodpercre olyan érzésed van mintha már megtörtént volna veled valami ugyanazon a helyen ugyanúgy, pedig nem történt meg.
2015. okt. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden órában 1 a 60 hoz az esélye annak hogy ugyanazokat a számokat lásd egymás mellett, tehát nem egy nagy cucc. Még a lottóban is milliószor kisebb a kettes találat esélye.
2015. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen, hanem időérzéknek hívják. Megszokásból nézel mindig akkor az órára. De hogyan jön ehhez az ezotéria?
2015. okt. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem olyan volt, hogy 2 hétig mindig 2:30kor néztem rá éjszaka az órára. Szerintem sem ezoterikus dolog, de azért fura. :)
2015. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Miért? Akkor hova sorolnátok? Én valami angyali üzenetről olvastam a számokkal kapcsolatban, de szerintem óriási baromság még nekem is, pedig nem csak a kézzelfogható dolgokban hiszek
2015. okt. 11. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!