Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezt minek mondanátok?

Ezt minek mondanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyre furább dolgok történtek velem. Pár hete történt az első eset. Mentem be a szobámba és az ajtóm mellett egy zsákon volt egy toll. Azon gondolkoztam h fel kéne vegyem és felraknom az íróasztalomra de túl lusta voltam hozzá :D. Aztán leültem az ágyra és ahogy odanéztem a toll megemelkedett és leesett a földre. Gyorsan felkapcsoltam a villanyt hogy megnézzem mi történt és ott volt a földön. Akkor még úgy gondoltam, hogy biztos csak képzelődök vagy rosszul láttam kicsit megijedtem de aztán nem foglalkoztam vele. Tegnap elmentünk két barátnőmmel a városba hárman voltunk. Az egyik lányt megvártuk ameddig felszáll a buszra majd mi is elindultunk haza gyalog. Amikor sétálunk sokszor szoktam nézelődni és pont megláttam egy embert ő is rám nézett. Öltönybe volt és göndör ősz haja volt neki. Aztán pont ahogy így elhaladtunk a bolt mellett ott volt egy oszlop és amikor újra láthattam volna eltűnt. Egyből szóltam barátnőmnek meg elmondtam mi történt de nem is foglakozott vele azt hitte hogy meg akarom ijeszteni :D nagyon furcsa álmaim szoktak lenni sokszor volt h egy helyzetet megálmodtam. Meg még az is furcsa volt hogy egyszer egy barátomnak nyirokcsomo gyulladása volt én pedig igy viccből mondtam neki hogy meggyógyitalak és arra gondoltam h meggyógyul aztán 5 perc múlva írta nekem hogy már nem fáj semmije. Elmentek ujra az orvoshoz és azt mondta a doki hogy meggyógyul magátol. (amikor írt nekem mozgatni is alig tudta.) amikor arra gondoltam, hogy meggyógyul éreztem egy bizsergést a nyakam felett. Fogalmam sincs mi ez vagy, hogy egyáltalán én csináltam-e.Arra vagyok kíváncsi, hogy veletek is történt hasonló eset? Mi lehetett?



2015. okt. 30. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

A megálmodás része igen. De neked több oldalu.

Írj rám, had tudatosítsalak és adjak tanácsot hogyan fejleszd ezeket.

2015. okt. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem szeretnék több emberkét is látni egy is elég rémisztő volt. :D csak kíváncsi vagyok, hogy mással is történt e ilyen és hogy ez mi is akar lenni. próbálok nem foglalkozni ezekkel a dolgokkal de mostanába egyre gyakrabban előjönnek.
2015. okt. 30. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
A szellemek közöttünk járnak főleg majd éjfélkor 1.-én a halottak napján egyébként én is láttam szellemet és beszélni is tudnak
2015. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Legoman ***** válasza:

Ha az a toll nem magától, hanem a te koncentrációdból esett le, akkor mondhatjuk, hogy te csináltad.


Nem akarom kikiáltani, hogy szellemet láttál, de ha így volt, akkor tollat azért lökhette le, hogy észrevedd.

A gyógyulást, pedig te akartad, hisz ha hittél abban, hogy meggyógyul, akkor értelemszerűen meggyógyul. :)


Ez teljesen normális. :)

2015. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!