Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy tudom a...

Lehetséges hogy tudom a 'küldetésem'?

Figyelt kérdés
Hiszek benne hogy mindenkinek van egy küldetése az életében. Én pedig tizenévesen tudhatom azt? Azt vettem észre hogy egy fajta kapocs vagyok a folyamatosan szét hulló családom körül anyai és apai ágon is. És ha más nem is, én beszélek a 'távoli' rokonokkal akik nem is annyira távolinak. Szerintetek?

2015. okt. 31. 23:10
 1/8 anonim válasza:
Szerintem lehetséges, néha én is így érzek..nekem emberekkel kell foglalkoznom, gyogyitanom.
2015. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én szintén érzem a küldetésem.

Segíteni az embereknek lelkileg (nem vagyok pszichológus,de mégis tudok segíteni és megnyílnak) illetve a nyelvtanulás és így egyfajta vonzásérzet külföldre és ott is fojtassam azt amit itt,a segítség nyújtást.

2015. okt. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Példabeszéd:

Hasonló beállítottságú emberke egész életében azt kereste, hogyan, miképp tud másoknak segíteni, akár gyógyítással, akár más módon, de mindvégig az az érzése volt, hogy nem találta meg a "saját útját"!

Felkerült az égbe, ott elmondta, hogy úgy érzi, nem tudta a küldetését teljesíteni... a válasz: de pontosan azt tetted egész életedben, ami a küldetésed volt!!!


Tedd!! Mindig azt tedd, amit belülről érzel, hogy tenned kell!!! Nem a józan ésszel, nem mások tanácsai alapján, kizárólag, amit a saját lelked diktál, amire belső ösztönzést érzel!!

2015. nov. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, aki küldetést adna.
2015. nov. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd, ha huszonéves leszel és eltávolodsz a családtól nem így fogod gondolni. Magadnak választod meg a "küldetésed", de ez idő közben változhat és a körülményektől függően. Régen például én tartottam össze a családot, és mostanra én vagyok a fekete pont a családban. Én voltam a ritka fehér holló most pedig a sötét bárányka vagyok. :D
2015. nov. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ mindenkinek :)
2015. nov. 1. 10:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudhatod. De ez csak 1.
2015. nov. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudat alatt tudod.

Csak elő kell hozni!:)

2015. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!