Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka?

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva nem igazán hiszek az ezotériában, természetfeletti lényekben/jelenségekben stb, de az elmúlt hónapokban, inkább években teljesen kisiklott az életem, nem úgy megy a tanulás sem ahogy kellene, a munkáról már nem is beszélve, nincsenek barátaim, sem párkapcsolatom, az utóbbi időben pedig egyre depressziósabb vagyok (nyilván ezek miatt), eddig úgy gondoltam, h nem siránkozok, mert csodálatos szüleim vannak, a családom a mindenem, és sokan ezért a fél életüket adnák. De az utóbbi időben már a családban is egyre több konfliktus, veszekedés van. Arra gondoltam, h lehet tényleg rontás lenne rajtam/rajtunk?! Vagy egyszerűen annyira rossz ember lennék, h ezt érdemlem az élettől?


24/L



2015. nov. 10. 18:06
 1/8 Legoman ***** válasza:

Nincs rontás rajtad, csak össze kell szedned magad.

Konfliktusok szoktak lenni minden családban, és veszekedés is.

2015. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"az elet nem arrol szol, hogy megvarjuk a vihar veget veget, hanem hogy megtanulunk a viharban is tancolni"

hogy tudnal fejlodni konfliktusok nelkul?

2015. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves konfliktuskedvelő!

A családon belüli problémak csak savanyú hab a szar îzű tortán! Nem az a fő probléma! Konfliktusok mindig voktak és lesznek, de az, h hetekig nekem kell közvetíteni a csaladtagok között, na az már sok! 24 év alatt még soha nem volt olyan KONFLIKTUS, ami miatt akár csak 2 napig is ne szolt volna vki vkihez!

2015. nov. 10. 18:34
 4/8 Legoman ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy jó a konfliktus, de hidd el, hogy a jó és a rossz egyaránt szükséges a boldog élethez.


Ha a közvetítő szerepét töltöd be, arra az a megoldás, ha nem közvetítesz, hanem azt mondod, hogy mondd meg neki te, mert te nem leszel közvetítő.

2015. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem rontás van rajtad, és nem, nem azért vagy depressziós, mert nincsenek barátaid, vagy mert nem megy a munka. A probléma az, hogy a depresszió miatt nem megy a tanulás, a munka, és ezért nincsenek megfelelő emberi kapcsolataid. Ismerős terep, azért mondom. A családodban sincs valószínűleg több konfliktus, mint korábban, csak te vagy érzékenyebb a rossz meglátására, és a jó figyelmen kívül hagyására, vagy alulértékelésére. Szerintem amint tudod, kezdd el kezelni, vagy kezeltetni a depressziót, mert nem akarod érezni, mi van a legalján. Amennyiben nem depressziód van, hanem más, hasonló pszichés problémád, azt is kezeltetned kell, mert depresszióba fordulhat.

Azt is fontos tudnod, még így zárásképp, hogy az élet nem büntet, és nem jutalmaz. A jót, és a rosszat is te ítéled meg, és te vagy a forrása is. A problémáid forrását ne önmagadon kívül keresd. Nem mások okozzák, hanem te saját magadnak. Pont ezért te vagy a megoldás is.

2015. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs rajtad rontás, nem is ezt érdemled az élettől.

Egyszerűen van, amikor minden rossz, nem jön össze semmi.

Ki kell bírni, lesz jobb is.

Mindig lesz jobb.

2015. nov. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hozzáállás kérdése.

Ne negatívra koncentrálj.

Ez nem rontás miatt van.

Megkell tanulnod tanulni élet helyzeteiből és boldognak lenni minden szituációban.

Tanulás és munka boldogság ellen vannak. Ha nem megy, zért van, mert te élni akarsz, de olyat kell csinálj amihez nincs kedved.

2015. nov. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 12. 18:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!