Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megtaláltam volna az ikerlángom?

Megtaláltam volna az ikerlángom?

Figyelt kérdés
Szóval az egész úgy kezdődött, hogy a nyáron elmentem dolgozni, ahol találkoztam egy nővel, aki egy férfinek az édesanyja. Sokat mesélt róla, s mikor én csak hallottam róla már tudtam, hogy beszélnünk kell. Egy napon megkerestem facebookon és beszélgettünk, már akkor szinte szerelmes voltam belé, pedig élőbe nem is láttam. Attól fogva minden nap beszéltünk és minden közös volt bennünk. Még a csillagjegyünk is ugyan az. Ugyanazokat az ételeket, italokat szeretjük, egyszerűen ugyan olyan, mint én. Mikor csókolóztunk, éreztem, hogy sose csókolt meg még így senki. Csak össze vesztünk, egy pletyka miatt, azaz a sors szétválasztott minket, és én 6 és fél hónap után nem tudom kiverni a fejemből és érzem, hogy van még folytatás, és érzem, hogy gondol rám. Szerintetek megtaláltam? Mert amióta ismerem, azóta senki más nem tud olyat mutatni, ami felülmulná őt.
2015. dec. 13. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
jaj
2015. dec. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és még az arcunk is hasonlít, meg a zenei ízlésünk.
2015. dec. 13. 11:23
 3/6 A kérdező kommentje:
jaj??
2015. dec. 13. 11:23
 4/6 anonim ***** válasza:

"össze vesztünk, egy pletyka miatt, azaz a sors szétválasztott minket"

nem kéne mindent a sorsra és a felsőbb hatalmakra fogni

2015. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Legoman ***** válasza:

Egy embernek nagyon sok olyan párja van a világon, aki 90%-ban hasonlít rá.

Ez a találkozás általában felülmúl mindent, de csak addig, míg a varázs el nem múlik.

2015. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2017. szept. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!