Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a fene baja volt annak a...

Mi a fene baja volt annak a kisgyereknek?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja sötétedéskor megyek haza bicóval egy városi rendezvényről.Épp egy lakótelepen mentem keresztül ami elég sötét volt és nem volt még felkapcsolva a közvilágítás.Észrevettem,hogy egy 5 év körüli kisfiú fut utánam.Lelassítottottam és megkérdeztem hogy miért fut utánam,talán elveszett?Erre ő vigyorogva futott felém mint aki nekem akar rontani.Az szeme is elég furcsa volt,mert teljesen feketének látszott.(lehet mert sötét volt.Én nem hiszek a természetfeletti dolgokban,nem félek a sötétben,de valamiért félelmet keltett bennem és inkább elmentem.De mire visszanézem utólérte a gyors biciklimet pedig sose láttam még ennyire gyorsan futni valakit...Aztán mikor meglátott egy másik embert akkor megállt és elbújt egy bokorba.Mielőtt azt mondanátok hogy túl sok horrorfilmet nézek,vagy hasonló...nem nem szoktam horrorfilmet nézni és amennyit láttam egyikhez sem tudnám hasonlítani.Vajon mi lehetett vele?Képtelenség olyan gyorsan futni..Elég gyorsan mentem.Várom a válaszokat.

2015. dec. 15. 20:10
 1/8 Legoman ***** válasza:

Érdekes sztori.

Majd meglátjuk.

Legközelebb, ha megint észreveszed a kisgyereket, akkor kérdezd meg tőle, hogy miért bújt el a bokorban. :)

2015. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Jelentsd föl.
2015. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2015. dec. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon bizarr történet...nekem elsőre egy cigány kisfiú jutott az eszembe aki kötekedni szeretett volna,ők nem tágítanak pláne ha egyedül van az ember.(említetted a sötét szemeket is)


De!


[link]

2015. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es Ő is olyan volt mint ezek :O
2015. dec. 15. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon zsir klip, most meg kellett neznem ujra.


https://www.youtube.com/watch?v=2cXDgFwE13g

2015. dec. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Feketeszemű gyerek volt. Keress rá úgy többet megtudhatsz😊
2015. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, itt a link: [link]
2015. dec. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!