Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mik ezek a fénylények?

Mik ezek a fénylények?

Figyelt kérdés
Pataky Attilától hallottam TV-ben, hogy mind fénymunkások vagyunk. De nem találtam rá egzakt definíciót. Ez egy vallás vagy honnan ered? Az érdekelne még, hogy mi viszi rá az embert, hogy ilyen fatális baromságokban higgyen?

2015. dec. 27. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Világítástechnikusok.
2015. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom.....de biztos sokat szívhatott a fószer.
2015. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akik megvilágítják az árnylényeket...
2015. dec. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem gyanúsak, mert egyszer azt nyilatkozta hogy káromkodnak is... :-))) !!
2015. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Közben még olyanokat találtam a neten, hogy "leszületünk" a Földre. Honnan miért? Mi ez egyáltalán :D
2015. dec. 27. 16:02
 6/10 anonim válasza:
100%

ez egy komolytalan neognosztikus humbug, nem vallás vagy ilyesmi


sokan magukat nyitottnak és "szbadgondolkodónak" tartják, na ebből jön ki az ,hogy minden sz*rt összeolóz mindenhonnan amit csak olvas, és így lesznek a pataky félék, meg azok akik a pénzüket az édesvíz kiadó könyveire költik


a dolog eredete az ókori görögországra vezethető vissza ami vallásilag hasonlóan plurális volt mint a mai Európa, számos filozófiai nézet külzött és létezett egymás melett, az egyik ilyen meg akarta magyarázni miből vannak a szellemek, istenek és más egyéb "magasabb szférába" tartozó lények, és úgy gondolták ez a fény, pl az Istenek sem antropomorf emberszerű lények ,de amikor az emberek közé jönnek egyfajta fényjáték formájában testesülnek meg, tehát a testük csak illúzió


ezeket az irományokat mindig is olvasta az értelmiség, igaz nem érintette olyan széles rétegek érdeklődését mint pl a késő antik időszakban, a reneszánszszal kiújult az ilyesmi, és a mai napig tart


mivel a mai gnoszticizmus (ezotériának szokás nevezni manapság) egyik fegyvere, hogy látszólag tudományos magyarázatot ad, vagy legalábbis féltudományosat, bek elett hozni egy ilyesmi fogalmat, hogy "fénylény"


ezzel egyfajta tapasztalati tudás látszatát keltve


mert ugye minden amit rendszerbe tudunk foglalni, minden ami ránézésre mérhetőnek tűnik azt az elménk tudományos igényességűnek fogadja el

2015. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Andizsuzsi ***** válasza:
81%
Mindenki abban hisz, amiben akar. Szeretem a zenéjét, a magánéletével nem foglalkozom.
2015. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Na ezek az igazi fénymunkások, nem a Pataky Attila:

https://www.youtube.com/watch?v=EjTyKtOpHYs

Fényárban úszik az egész képernyő :D

2015. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Judas Priest-et halgass ne Eddát ,a Pataky vagy bolond vagy csak mindenki elfelejtette ezért hívta az ürlény ismerőseit ,hogy figyeljenek rá elmesélte a sajtónak .

Az a kár ,hogy miután elrabolták vissza is hozták !

2015. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Spilerke ***** válasza:
100%
Sajnos öreg korára fogyatékos lett. Ne figyelj oda miket zagyvál össze.
2015. dec. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!