Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Telekinézis gyakorlásának...

Telekinézis gyakorlásának elkezdése. De hogyan?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy meg szeretném tanulni (illetve előhozni) a telekinézis képességet. Valamiért nem megy, pedig nagyon sokat próbálkozni. Hiszek benne, türelmes vagyok, de mégsem megy. Megpróbálok erősen koncentrálni, de még mindig nem sikerült. Arra lennék kíváncsi, hogy ki hogyan kezdte, és hogy milyen gyorsan fejlődött!

A válaszokat előre köszönöm!



2016. jan. 9. 15:40
 1/6 Kematox ***** válasza:
33%
Mivel most túl fáradt vagyok bunkó megjegyzéseket írni, inkább csak annyit mondok ,hogy hogy ami lehetetlen azt ne erőltesd.
2016. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
lepontozás az megy, látom. Ha egyszer nem létezik ilyen, nem létezik. Aki meg álomvilágban él, nőjön már fel végre és élje a valóságot.
2016. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Legoman ***** válasza:
63%

A telekinézis a tárgyak mozgatását teszi lehetővé fizikai érintkezés nélkül.


Röviden:

Én kezdetnek a meditációt ajánlom, hogy ürítsd ki az elméd. Szükséged lesz még ezenkívül erős koncentrációra, hogy gondolatok nélkül tudj akár 1 óra hosszáig is figyelni egyetlen egy dologra. Ismerned kell az energiákat, valamint a tárgy energiáját is fel kell ismerned. Azután ezekre az energiákra kell ráhangolódnod, és érezned majd irányítanod őket.

És már meg is tudtál mozdítani egy kisebb tárgyat.


Szóval láthatod, hogy ez nem két hét lesz. :)

2016. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Az őrültség nem más, mint ugyanazt tenni újra és újra, és várni, hogy az eredmény más legyen. Márpedig telekinézis nincs, tehát hiába is próbálkozol vele. Legoman meg mindig "hasznos" tanácsokkal jön, ami saját képzeletbeli világában biztos "működik", de a valóságban nem. Talán tudat alatt ezt ő is tudja, azért írja hogy nem "lesz két hét lesz". Értsd: sosem fog menni. Foglalkozz inkább valami értelmes dologgal.
2016. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kérdezd meg Luke Skywalkert vagy Yoda mestert.Amikor a 80-as években először láttam a Csillagok Háborúját ràm is nagy hatàssal voltak
2016. jan. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Csendesítsd le jobban az elméd és meghallod a midikloriánokat.

De lehetséges, hogy nincs benned elég midiklorián ami képessé tenne az erő használatához.

2016. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!