Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A közösségi oldalakon terjed,...

A közösségi oldalakon terjed, hogy hatalmas botrány van a Jim Sanders által alapított Krisztus Szeretete Egyházban. Az egyház alapító nyilvánosan keményen bírálja a volt feleségét a közösségi oldalán. Mi történik ott valójában?

Figyelt kérdés

2016. jan. 30. 09:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az igazi valóságot nem fogod megtudni sem itt sem a neten...
2016. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Lehet, nem sikerült a paprikás krumpli. Akarom mondani, hamburger.
2016. jan. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát akkor drága az a hamburger: 130. millió forint készpénz( ami állítólag eltűnt a számláról), több új autó, értékes fővárosi ingatlanok, okirat hamisítás stb. Ezekről számolt be Jim Sanders a közösségi oldalán, bírálva a volt feleségét az egyház vezetése kapcsán. Tehát komoly dolgokat állít a közösségi oldalán az egyház alapító. Függetlenül attól, hogy igaza van, vagy nincs, nagyon komoly vádakat fogalmazott meg, a nyilvánosságot tájékoztatva!
2016. jan. 30. 10:37
 4/21 A kérdező kommentje:
Azon is megy a vita a Jim Sanders közösségi oldalán megjelent és a nyilvánosságnak szánt több közlemény szerint, hogy ki jelenleg hivatalosan a Krisztus Szeretete Egyház ( Egyesület) elnöke. Jim Sanders, vagy Sandersné Dr. Kovács Erzsébet? Elnökként ki rendelkezik az ingatlanok, pénz, szervezeti vezetés felett? A felek a nyilvánosságnak szánt közleményekben ellentétesen ítélik meg a helyzetet.
2016. jan. 30. 10:50
 5/21 anonim ***** válasza:

" bírálva a volt feleségét az egyház vezetése kapcsán"


Érdekes, és feltehetően igaz is. A kérdés nekem csak az, hogy ugye ennek nyilván volt egy előzetes lefutási ideje. A tisztelt Úr ennyire nem tudott a felesége dolgairól? Vagy borult a bili valami miatt, és most tálal ki, egy olyan dologban, amiben maga is nyakig benne van.

2016. jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát én ezt nem tudom. Mindenesére több évtizedig közösen vezeték az egyházat.
2016. jan. 30. 11:16
 7/21 A kérdező kommentje:
Még azt sem lehet mondani, hogy kis egyház, mert 300.- 400. településen van gyülekezetük. Most meg pénzről, ingatlanokról és elnöki pocizóról folyik a közösségi oldalon a nyilvánosság előtt a vita.
2016. jan. 30. 11:22
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, életembe nem hallottam róluk, de a legtöbb egyházra jellemző a korrupció. Miért ők legyenek kivételek?
2016. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát a Vatikán is érdekes módon gazdagodott a történelem folyamán.
2016. jan. 30. 12:13
 10/21 anonim ***** válasza:
Ez is csak üzleti vállalkozás , mint a legtöbb híres szekta és a hatalmi ágazatok .
2016. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!