Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ENIGMÁK...

Mi a véleményetek az ENIGMÁK című youtube sorozatról?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/user/EnigmakTV


A Youtube oldalukon le vannak tiltva a kommentek, kíváncsi vagyok mások is úgy gondolnak erre mint én!



2016. febr. 5. 20:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Arról beszélnek a műsoraik 50%-ban hogy az emberek végre haladnak az ébredés felé, azaz hogy már nem hiszik el azt a sok csúnya tudományos dolgot meg még ki tudja mit, szóval azokat amiket mindenki más igen. Ők magukat teljesen felébredtnek hiszik, miközben szerintem épp ők azok akik leginkább bele vannak süllyedve az idióta képzeletvilágukbe.
2016. febr. 5. 20:31
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Kiváló sorozat.
2016. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon érdekes részeik vannak, általában igényesen összeszedik a témát amiről szól a műsor. Az utolsó amit láttam egy egyiptomi túrájukról készült. Ebben pl a soporttal olyan helyekre is bejutnak, ahová egy mezei turista csoport nem. A szfinkszről állítják nincs semmi alatta, nincs lejárat mellette, erre simán megmutatják a videón, a kis lejáratot:) Ezek elég érdekesek.
2016. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az hogy közben ilyen kifejezéseket nyomatnak, hogy ébredezés meg töltődés meg hasonlók nem mindenkinek jön be, de a lényeg, hogy a műsorok tárgya ettől még jó és szépen utánajárnak a témáknak.
2016. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
62%
Jó műsor és nem az a lényeg, hogy mindent elhigyj, hanem hogy más aspektusból is láss dolgokat, vagy legalább elgondolkodj rajta. Biztosan sokan gondolnak erre, mint te és a történelem könyvek minden szavát igazságnak hisznek és amit a híradóban mondanak azt is :) aki pedig máshogy gondolkodik bolond...
2016. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
89%
Kíváncsi lennék számodra mi a jó sorozat? Éjjel-nappal Budapest, Barátok Közt? :D
2016. febr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Fish1 ***** válasza:

Vannak érdekes és jó gondolataik. Ha érdekel az aktuális téma, akkor szoktam nézni őket.

Ha kommentekre vagy kíváncsi, a facebook oldalukon lehet olvasni és kommentelni.

2016. febr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Spilerke ***** válasza:
53%
Az a véleményem, hogy egyoldalú, hisz még kommentálni sem lehet. Gondolom nem akarnak olyan kommenteket olvasni, ami cáfolja, illetve más véleménnyel vannak, mint ők. Megy a butítás rendesen, de ha ebben van a biznisz nincs mit tenni. Én nem mondanám, hogy az ébredés felé haladnak az ENIGMÁSOK, hanem a sötét középkor felé. :D
2016. febr. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Ez az "ébredés" már nagyon rég óta így van, az aktuális nemzedék hülyéi mindig meg vannak győződve hogy mivel a tudomány nehéz és nem igazolja a képzelődéseiket, ezért ha hasonló hülyét találnak, akkor már a világ halad az "ébredés" felé és a tudományt majd lehet nyilvánosan utálni anélkül hogy kiröhögnék őket. Közben meg minden amit használnak a mérnöki és a tudományos fejlődés eredménye. :D
2016. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9. Gondolom nem sok adást nézhettél meg, mert amiket mondanak azok vagy felvetések, hipotézisek, amikről ők is közlik hogy azok, vagyis nem tényként állítják be, ők is emberek és gondolkodhatnak, attól még nem lesznek bolondok, és a hipotéziseiket le szokták vezetni egy logikai gondolatmenet alapján, vagyis nem légből kapott hülyeségek, még ha nincs is mindig mindenben igazuk, és amiket tényként állítanak be azokat dokumentációk alapján szokták, nem a tudomány ellen mennek, de azt ne felejtsük el, hogy a tudomány rengetegszer tévedett és saját magát javította ki, hogy hopp mégse így van hanem így, és ne legyünk olyan hiúk hogy azt gondoljuk, hogy a tudomány amit ma kijelent az univerzális igazság, mint amikor annó kijelentették a tudósok, hogy az atom oszthatatlan és annál nincs kisebb.
2017. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!