Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veletek is előfordult már,...

Veletek is előfordult már, hogy egy X nevű személy nagyon gyakran feltűnt életetek során?

Figyelt kérdés

Lehet hülyeség, de gondoltam megkérdezem, hátha mással is fordult már elő hasonló, meg érdekel is a dolog. A Krisztina nevű nők valamiért mindig is előfordultak az életemben. Első barátnőmet így hívták, anno tinédzserként 3 Krisztina nevű csajról is tudtam, hogy össze akarnak jönni velem. Mikor elmentem angol tanfolyamra, az ottani angol tanárnőt is így hívták, aki nem mellesleg nagyon is tetszett. Felkerültem Pestre tanulni, az ottani angol tanárommal is ugyanez volt a helyzet. Több munkahelyen is a Krisztina nevű nőkkel jöttem ki a legjobban. És többnyire tetszettek is nagyon.

Na most erre lehet azt mondani, hogy tudat alatt kerestem az ilyen nevű nőket, de szerintem ez egyáltalán nincs így. Sokáig én ezt észre se vettem, csak már a sokadik eset után. Pl. legutóbbi munkahelyemen nagyon utáltam dolgozni, mert mindenki mogorva volt, nem segített, kicsit kirekesztve is éreztem magam. Egyetlen egy nő volt az, aki feltűnően kedves volt, és segített mindenben, mindig leáll velem dumálni. Nem is nagyon mutatkoztunk be egymásnak valamiért, majd 3-4 nap múlva tudtam meg hogy Krisztinának hívták. Ez volt az első olyan eset, amikor kicsit a hideg-meleg átfutott rajtam, hogy na ne már. :D Persze igen gyakori név, de akkor is. Ti tapasztaltatok hasonlót? Mi a véleményetek erről?



2016. febr. 7. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
én azt vettem észre, hogy aki össze akar velem jönni és nem jön be, az majdnem mindig Tamás
2016. febr. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Spilerke ***** válasza:
Hát nem tudom. Lehet, hogy tudat alatt csak a Krisztákra hajtasz. :D Én nem nagyon figyelek oda a nevekre. Néha még a sajátomat is elfelejtem. :DD
2016. febr. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem hiszem, hogy csak ilyen nevű emberekkel találkoztál. De csak erre figyeltél fel. Hol ebben az ezotéria?
2016. febr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A konyhás néni
2016. febr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fura, de mondassz valamait..

Krisztina/Kriszta nálam is szerepet játszott.. Mindig vagy ők hozzám, vagy én hozzájuk viszonzatlanul vonzódtunk és mind a mai napig jól kijövök velük..

Ezen kívül az Eszterekkel és az L-betűvel kezdődő nevű lányokkal vagyok hasonlóan...

2016. febr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első szerelmem Robi volt, utolsó exem is, s most is Robertben (ő angol, rövid o:) csalódtam.

Asszem kerülnöm kéne ezt a nevet.

2016. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én meg épp, hogy mindig a Krisztinákkal nem jövök ki jól.
2016. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem laksz véletlenül Krisztinavárosban?
2016. febr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fish1 ***** válasza:

Hasonló élményeim vannak.

Az Andrások pl. rám szoktak kattanni, a Gáborokkal általában vagy barátságban vagyok, vagy nem viszonozzák az érzéseimet. Az Anikók általában jó barátnőim. Még van pár hasonló dolog :)

Olvastam egyszer valahol, hogy a keresztneveknek is vannak olyasmi tulajdonságaik, mint a számmisztikában a számoknak. Hogy pontosan hogy működik, azt nem tudom, még nem néztem utána ennek.

2016. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt egyébként észrevettétek, hogy a rendszergazda az mindenhol vagy Peti, vagy Zsolti? Vagy ez csak az én környezetemben van így? :D
2016. febr. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!