Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha sokat gondolunk valakire,...

Ha sokat gondolunk valakire, lehetséges, hogy megérezze?

Figyelt kérdés
2016. febr. 17. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A gondolat összeszedettségétől, érzelmi töltésétől, és erősségétől, valamint a "fogadó" fél érzékenységétől függően lehetséges. Bár nem valószínű, hogy tudni fogja mit érzett. Érezhet valami szokatlant, de nem fogja tudni beazonosítani.
2016. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gnoomage ***** válasza:
46%
Érezhet valami szinte érezhetetlent amit nem ért meg = nem...
2016. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én magam néha érzek ilyet, néha egy pillanatra elkap az érzés, hogy most rám gondol valaki, főleg ha közel áll hozzám, és épp nem vagyok túlságosan elfoglalt. Nem tudom igaz-e, vagy csak beképzelem.

Mostanában sokat gondolok valakire, aki még nem ismer engem, szóval ha hisz is az ilyesmiben, és/vagy érzékeny ilyen téren, akkor se valószínű, hogy tudná hova tenni... Esetleg az lehetséges, hogy mikor találkozunk, tudat alatt megismerje esetleg az energiáimat? Tudjátok, olyan deja vu szerű, vagy mintha ezer éve ismernénk egymást?

Vagy az lehetséges, hogy én ráérezzek az ő energiáira, anélkül, hogy (konkrétan) rám gondolna?

Vagy ez mind hülyeség??

2016. febr. 17. 13:12
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
"épp nem vagyok túlságosan elfoglalt". Na itt a probléma. Aki unatkozik, hülyeségeken agyal.
2016. febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez nem kérdés, de nyugodtan próbáld ki.
2016. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es: volt már olyan, hogy nagyon belemerültél abba, amit csináltál, és nem hallottad vagy nem értetted meg mit mond, mikor valaki hozzád szólt? Én ezt így értettem. Nyitottabbakká válunk ilyen téren, mikor kicsit lecsillapodunk, lenyugszik az elménk. Nyugalomra gondoltam, csendre, nem unatkozásra.
2016. febr. 17. 14:40
 7/10 anonim válasza:
42%
Röviden: Nem. Hosszan: Neeeeeeeeeeeem. Komolyan: Semmiféle tudományos vagy úgy akármilyen bizonyíték sincs rá, hogy ennek a gondolatnak bármi valóságalapja lenne. A legfejlettebb műszerek sem, nemhogy az emberi érzékszervek nem tudják a gondolatot érzékelni közvetlen bőrkontaktus nélkül. Nem lehetetlen, mint ahogy a repülő spagettiszörny létezése sem de én a helyedben elfelejteném.
2016. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem unjátok még a spagettiszornyes cuccot? Módfelett unalmas.

Egyébként ikrek esetében sűrűn beszámolnak efféle jelenségekről. Én elképzelhetőnek tartom a jelenséget.

2016. febr. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Dehogy!!!!!
2016. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
8: Általában én is ki nem állhatom a spagettiszörnyes poént de ez azért van mert legtöbbször a keresztényellenes propagandában jön elő. Ott legalább ott vannak a csodák amik nem magyarázhatóak jelenleg tudományosan. De ez, ez tiszta babona mint a koszos zokni szerencsét hoz. Bullshit.
2016. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!