Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mért van az hogy a saját...

Mért van az hogy a saját árnyékomat látom, de más emberét, állatét és tárgyét NEM!?

Figyelt kérdés
Nagyjából 3 napja tart ez az állapot, őszintén szólva nem rémít meg, lehet oka van ennek.. 3 napja arra ébredtem hogy ruhát kellet cserélnem annyira leizzadtam éjszaka, de nem emlékszem rémálomra sem lidérces álomra sem! Lázam sem volt.. Szerintetek kihez fordulhatnék a problémámmal? Ugyan is nem vagyok őrült, sem szellemi fogyatékos! Márpedig ha ezt állítom egy megfelelő szakembernek, bizonyos hogy annak titulál majd! A velejáró tünet azóta az, hogy ha meleg helyen vagyok akkor egy idő után elkezdek remegni fázni! Ha viszont kimegyek a hidegre akár pólóban akkor melegem van, vagy kellemesnek találom ítélem a hőmérsékletet. Megmondom őszintén ez kezd elég fárasztó lenni!
2016. febr. 17. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Neurológus, valami idegrendszeri problèmának nèz ki.
2016. febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Legoman ***** válasza:

Vagy vérkeringés, és a gyors és túlzott alkalmazkodás a környezethez teheti még ezt, hogy hidegben meleged van, melegben fázol.

Velem is volt/van hasonló. :)

2016. febr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rossz a szemed?
2016. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A saját árnyékod közel van, másoké távolabb. A szemeddel lehet gond, nem jól látsz távolra.


Ha arra gondolsz, hogy valami ezoterikus átváltozáson estél át, akkor próbálj meg valaki mellé állni szorosan, és úgy megnézni, hogy a saját árnyékodat látod-e, a másikét pedig nem. Ha nem látod, akkor csoda történt.

2016. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Trollitis. Esetleg mindenki vámpír lett, a tárgyak is.
2016. febr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a Kiválasztott. Nemsokára meglátogat egy vén mágus.
2016. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már látom az árnyékokat! Másét is, és a tárgyakét is! Csak elemet kellet cserélnem a szememben :) Ezek már kétéves elemek voltak, ráadásul valami gagyi vásáros elemek voltak, Most Panasonic van bent, szal király minden!!! Én komolyan beszélek emberek! Csak a saját árnyékomat látom! De tudjátok mit. nem itt fogok értelmest választ kapni erre! Ξz egy igen szokatlan kérdés. Halandóktól nem várok semmit! FUKZHUMANS Δ
2016. febr. 21. 19:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez is eldőlt. A kérdező gyíkember volt aki egyszerű felhasználóként átállította a holografikus álcája beállításait. Mint az tudnivaló, az álca átláthatatlan mindkét irányban, ezért a gyíkember belül egy a szeme elé vetített képen keresztül látja a külvilágot. Mivel a gyíkemberek nem ugyanazon a hullámhosszon látnak mint az emberek ezért a kép számítógépesen generált. Nyilván kikapcsolta az árnyékolás paramétert e belső képben hogy az ezzel járó CPU kihasználtságot csökkentse és az így felszabaduló CPU erőforrást az álcázás finomítására használja. Amatőr hiba, minden gyíkember legalább egyszer elköveti. XD
2016. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!