Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek milyen valódi képessége...

Death42 kérdése:

Nektek milyen valódi képességeitek vannak?

Figyelt kérdés
Nekem is van. Ha akarjátok elmondom az enyémet.

2016. márc. 4. 15:43
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
Most ugye azt várod hogy valaki megkérdezze hogy neked mi a képességed?....Najó, nem bánom: Neked, kedves kérdező, milyen valódi képességed van?
2016. márc. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Ha ilyen cinikusan mondod nem árulom el..:DD Tényleg kíváncsi vagyok, hogy vannak-e itt különleges emberek, akik valamilyen képességgel bírnak. Nem valami szupererő DC marvel feleség, hanem igazi képesség.
2016. márc. 4. 15:59
 3/55 anonim ***** válasza:
Deee én ezt komolyan értettem, mondd el nyugodtan :D (Akkor én is elmondom hogy nagyonnagyon ritkán megálmodom a jövőt. De csak akkor mondom el, ha te is elmondod a tiéd, kérdező!)
2016. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Egyébként gondolatolvasó is vagyok a főképességem mellett. 1-es te skorpió vagy és szkeptikus is.
2016. márc. 4. 16:15
 5/55 anonim ***** válasza:
Bak vagyok hihihi:D
2016. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyébként nem tarom magam szkeptikusnak, amit írtam az igaz. :)
2016. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
Ha igaz, amit mondasz, akkor mondd meg milyen képességem van? A jövőben biztos el fogom árulni, szóval ha valóban jövőbelátó vagy tudod a választ. :D Az én képességem nem olyan, amit könnyen szavakba lehetne önteni.
2016. márc. 4. 16:29
 8/55 anonim ***** válasza:
De én csak (ritkán) megÁLMODOM a jövőt, és most nem vagyok álmos, úgyhogy nem tudom elmondani
2016. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
Nem bízom benned, simán hülyének nézel. Gondolatolvasni is tudok, csak ilyen messziről nem működik. Nincs lefedettség. :D Vegyél be néhány nyugtatót és rögtön álmos leszel..:DD
2016. márc. 4. 16:38
 10/55 anonim ***** válasza:
Én nem nézlek hülyének, kérdező:) De tényleg nincs otthon nyugtató, mégis ki tart otthon nyugtatót?:D De akkor tippelek: Te látod az emberek auráját és tudsz tárgyakat mozgatni anélkül hogy hozzájuk érnél! Na?
2016. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!