Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egyre gyakrabban álmodom meg...

Egyre gyakrabban álmodom meg a jövőt! Hogy fejleszthetem vagy esetleg használhatom ezt ki?

Figyelt kérdés
Már régebben írtam hogy megálmodott a jövő és ez egyre gyakrabb. Nem ecsetelem a példákat de ezt hogy lehet kihasználni vagy fejleszteni? Mert néha nem az történik amit álmodok néha pedig pontosan ugyan az.

2016. márc. 8. 13:52
1 2
 1/11 csatrad ***** válasza:

Fogj meg egy jelenetet.

És próbáld elképzelni máshogy.

Ha sikerül akkor fantáziálás volt.

Ha nem, akkor egy tudatalatti emlék, ami lehet a jövő is.

(bár én felkészülésnek hívom.)


Ami nehéz benne. Pl egy személy piros ruhában, a személy felismerhető. Ha zöld ruhában próbálod elképzelni, akkor pl.elmosódik az arca, de nem veszed észre. Ezért fontos, hogy le ellenőrizd a kép több elemét miután megpróbáltad módosítani.

A valóságban a szemed ugrál és pásztázza amit nézel és darabokban menti le amit később összerak. Egy már megtörtént (fix jövő / felkészülés) felidézése a darabok lementett sorrendjén megy végig újra és ezért módosítási kísérlet esetén a következő elem hibás lesz és vissza játszásnál is csak tovább roncsolódik, ezért ha nem roncsolodik, akkor az egy nem valós az agy másik részén aktuálisan összetákolt kép aminek nincs közé semmihez.


A jövőbe látás igazából felkészülés olyan eseményekre aminek bekövetkezte reális. Valószínűleg még az ősemberben alakulhatott ki a váratlan váratlan, de reális eseményekre való gyorsabb reagálás miatt. Amolyan túlélő ösztön.


Pl. Sportolók használják ahol egy adott mozdulatsor végrehajtását mentálisan összerakják lejátszák magukban, mintha épp csinálnák. Így mikor valóságban odajutnak, az agy csak felidézi a mozdulatsort és igy hatékonyabb lesz egy rakat ok miatt amit már lusta vagyok leírni.

2016. márc. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 death42 ***** válasza:
51%

Mondjuk tudatos álommal tudatosan megálmodod a tudatos jövőt.

Csakhogy ne az legyen a sorsod, hogy emiatt elszáll feletted az idő, és csak az öreg napjaidat élvezheted..:D

2016. márc. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy pelda azert szerintem mindenkit erdekelne. :)
2016. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
51%
írd meg privátba csakis nekem a szombati ötös lotto nyerőszámait.
2016. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem tudod kihasználni.

Legfeljebb úgy hogy elkerülöd a bajt.

de ezzel lehet hogy nagyobba kerülsz ám ;)

2016. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kihasználni nem nagyon tudod. Ha tudod, hogy az álom profetikus, esetleg felkészülhetsz a bekövetkeztére, de a jósálmok jelentős része csak akkor jut az ember eszébe, amikor épp megtörténik. Fejleszteni fejlesztheted úgy, hogy lejegyzed az álmaidat egy áttekinthető naplóba. Ezzel jobban fogsz emlékezni az álmaidra, és pontosabban tudod követni, mennyire tér el az álom, és a valóság.
2016. márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló- köszi

3.v.- a példa: ez pont tegnap történt. Tegnap előtt azt álmodtam hogy a baratnom meg sem abba az iskolába fog menni ahova eddig akart. Tegnap pedig kiderült hogy tegnap előtt este meggondolta magát. Ennél volt durvább de ez a legujabb :/

2016. márc. 8. 18:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges példákat írnod, ha nagyon akarok én is tudok mondani pedig nem álmodtam meg előre semmit :P nem mondom hogy hazudsz csak azt hogy bizonyíték hiányában nem lehet tudni hogy igaz e amit írsz ezért felesleges leírnod a példát mert aki nem akarja az úgysem hiszi el. Csak úgy mondom... :)
2016. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondanal meg egyet? Ez amit irtal, elegge hogy is mondjam aktualis lehetett, vegulis plane ha a baratnodrol van szo, es egyutt gondolkodtok ugyszolvan. De egyebkent fordulnak elo megalmodasok. En egy helyszint almodtam neg egyszer, de evekkel elore...
2016. márc. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó írok még egy példát. Régebben apám a cégtől 4 évente kapott új autót. Amikor nekünk még csak kb 2 éve volt meg az autónk azt álmodtam apa kapott újat és balesete lett ami ugyan nem volt súlyos de az autót megkarcolta. Másnap télleg megérkezett az új auto úgy hogy apa se tudott róla hanem aznap a munkahelyen tudta meg. Pár héttel később télleg lett egy balesete hasonló az almomhoz és ja nagyon megilyedtem. De amúgy nem lett baja csak hát félelmetes volt.
2016. márc. 9. 05:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!