Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Talán Jézus azt akarja, hogy...

Talán Jézus azt akarja, hogy "csatlakozzak" úgy mond a "prófétáláshoz? Apácákhoz? Más életmódot kövessek?

Figyelt kérdés

Volt hogy álmodtam,( hogy csatlakozzak a "bárányokhoz" és ő lesz a pásztorom) .

A barátom meg halt. ( így többet imádkoztam, kinyitottam a szívem Jézus felé )

Kiderült , hogy nem lehet gyerekem . szerintetek?

18 lány



2016. márc. 21. 16:36
 1/10 anonim válasza:

Szia

A bárányok nem feltétlen az apácákat jelentik. Jézus a jopasztor es az osszes ember a baranya. Szerintem csak arra hiv, hogy kovesd ot. Biztos segiteni fog :)

2016. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Próféták már nincsenek. Ennek szükségességét Jézus szüntette meg. Jézus nem akar ilyet. Te dönthetsz úgy, hogy a szolgálatnak áldozod az életedet, de ezt nem várja el tőled senki. Sem isten, sem ember. Az ilyen cselekedetek lényeg pontosan az önkéntes áldozat. Könnyű úgy cselekedni, hogy elvárják tőled. Az igazi áldozat mindig önkéntes.
2016. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 death42 ***** válasza:

Nem. Ha apáca vagy próféta leszel, a saját döntésed lesz. Nem azért vannak álmaid mert jelentéssel bírnak, hanem mert te tulajdonítasz nekik jelentőséget vagy szeretnéd,hogy jelentésük legyen.

Ez már éppen elég ok egy álomra.

2016. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Amikor itt az ideje ugyis kiderül mik a tervei veled
2016. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves 18 éves Lány!


Ha Jézus "báránya"leszel,elfogadod Jézus vezetését,oltalmát.Követed őt,mint aki bízik benne.

Jézus követőit keresztényeknek nevezik.(Ezt jelenti a görög eredetű szó.)

Természetesen vannak Krisztus követői közt olyanok,akik életüket kizárólag rászorulók segítésére szentelték,de ez parányi kissebbség Krisztus követői közt.Sőt olyanok is vannak,akik Isten parancsával dacolnak,-(szaporodjatok,és sokasodjatok)-és örök szüzességet vállaltak.(Ezek,nem Krisztus követői,hanem téveszméké.)

Igen!Kezdj más életet!Válaszd,az életet,a SZERETET törvénye szerint!

2016. márc. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A keresztények szerint Jézus, a muszlimok szerint Mohamed volt az utolsó próféta.

Ebből következik: már nem tudsz a prófétálókhoz csatlakozni, mert nincsenek.

Apácának állni elhivatottság kérdése, vallási alapon kell történnie, nem pedig a gyász miatt.

2016. márc. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"A keresztények szerint Jézus, a muszlimok szerint Mohamed volt az utolsó próféta. "


- Ezért halott mindkét kultusz, ahogyan a zsidó is. Elfeledték az Ősi Kígyót, akiről a régi Jeruzsálemben egy városzrész volt elnevezve, és most már képtelenek - hozzá hasonlóan - megújulni.

2016. márc. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6. válaszoló!

Akeresztények nem állítnak a Biblia tanításával ellentétest.

Apcs.2:17"És lészen az utolsó napokban, ezt mondja az Isten, kitöltök az én Lelkemből minden testre: és prófétálnak a ti fiaitok és leányaitok, és a ti ifjaitok látásokat látnak, és a ti véneitek álmokat álmodnak."

A R.Katolikus Egyház tanít olyasmit,de mivel az már nem a Biblia tanításán alapszik,nem nevezhető keresztény egyháznak.

2016. márc. 23. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7. válaszoló!

A keresztények(magyarul Krisztus követői)ezt tanítják:

"És lészen az utolsó napokban, ezt mondja az Isten, kitöltök az én Lelkemből minden testre: és prófétálnak a ti fiaitok és leányaitok, és a ti ifjaitok látásokat látnak, és a ti véneitek álmokat álmodnak."(Apcs2:17)

2016. márc. 23. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kérdezõ, megértem, hogy kemény volt veled az élet, és vigaszt keresel. Ez azonban nem elég ok arra, hogy lemondj a jövõbeni boldogság reményérõl is. (végülis csak 18 vagy, sok jó dolog történhet még veled, ellenben ha apáca leszel, megkeseredetten fogsz egy kolostorban megrohadni). Melyik a valószínübb: a tudatalattid összerakott egy olyan képet, amely megnyugtató, mert azt mutatja, hogy közel a segítség vagy a világmindenség ura, aki eszméletlen közönnyel nézi végig a Földön lévõ töménytelen szenvedést (már ha egyáltalán létezik), pont hozzád szólt?
2016. márc. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!