Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meglehet idézni híres történel...

Meglehet idézni híres történelmi személyek szellemeit, lelkeit és, ha igen, hogy?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem akarok elkövetni semmilyen "szetségtörést", csak némelyikükkel szívesen "beszélgetnék" egy pár szót, ha nem bánják :D

Előre is köszi! :)



2016. márc. 22. 21:22
1 2
 1/11 gnoomage ***** válasza:
45%
Nem.
2016. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valószínűleg megvan rá a mód, de nem tudom, hogyan.
2016. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanúgy, ahogy a többi ember szellemét! Bármilyen híres is volt, akkor is csak ember.
2016. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 death42 ***** válasza:
55%

Beidézni mindenkit lehet valamilyen okkal a bíróságra. :D

Ha valóban történelmi személyek szellemével akarsz találkozni olvas történelmet. Minél többet tudsz meg valakiről annál jobban megérted a gondolkodását megismered őt. Sokan nem tudják vagy figyelmen kívül hagyják, de egy embert pár szóból is meglehet ismerni. A tettek meg magukért beszélnek.

2016. márc. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Könyvtárban nézz körül, vagy könyvesboltban, biztos van erre vonatkozó irodalom, anno én is olvastam ilyesmit, de már nem emlékszem mit írtak, hogy kell megidézni valaki szellemét, illetve én nem is hiszek ebben, úgyhogy nem próbáltam. Japánban van nagy múltja a szellemekkel való foglalkozásnak, és a szellemek tiszteletének.
2016. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Ha megpróbálod, vagy semmi sem történik, vagy valami olyan jön, amit nem hívtál, és ha kedve van, eljátssza neked történelmi személyt. A halottak zargatása amúgy nem elég nagy szentségsértés? A "nyugodj békében!" gondolom neked is mond valamit.
2016. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert igen nagy valószínűséggel már újraszülettek valahol. Talán azóta már nem is egyszer.
2016. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehetséges lenne is

- hagyná magát kényszeríteni,

- ha kényszerből megjelenik, szóbaállna-e veled,

- ha mégis bezélne hozzád, értenéd-e, amit mond (hány idegen nyelven értesz, beleértve az ómagyart is?)

- ha hiszel a reinkarnációban, akkor úgy gondolod, hogy rá még nem került sor,

- ha nem hiszel, miből gondolod, hogy van lehetősége megjelenni?

.

A történelmi személyek kevese került ki a pórnép soraiból.

(Dózsa meg mit tudna mondani neked?)

Akik viszont a felsőbb osztály tagjai voltak, nem hiszem, hogy leereszkednének egy kis beszélgetésre.

2016. márc. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Nekem egyszer sikerült megidéznem Sztahanov szellemét.

Aznap 450%-ot teljesítettem!

2016. márc. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

utolsó válaszolónak :D ember, feldobtad a napomat :D


viccet félretéve, ha ilyen gondolataid vannak nem hiszem, hogy elég idős, tapasztalt, erős vagy egy szellemidézéshez. ez nem egy olyan dolog amit csak úgy buliból meg lehet csinálni. Olyan ártó lények is átjuthatnak, akik kárt okozhatnak benned (nem muszáj fizikai kárnak lennie). Ha az ember valóban hisz benne akkor tudja, hogy nem játék és nem kell packázni azzal a világgal, ha nem hisz benne akkor meg hagyja a francba az egészet, hisz úgysem történik semmi ;)

2016. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!