Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mivel kapcsolatban nem vagyok...

Mivel kapcsolatban nem vagyok alázatos ha a térdeimmel van gond?

Figyelt kérdés

[link]


Hogy jöhetnék rá? Na és ha ott változtak akkor visszafordítódnak a gondok?



2016. márc. 29. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre magadtól nem nagyon fogsz rájönni. Az ilyen jellegű hibáidat nagyon nehéz felismerni, és bevallani magadnak. Valakit kérdezz meg, aki elég jól ismer.
2016. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Inkább biológiai témájú könyveket olvass. Ezer oka lehet a térdfájdalmaknak, nem ilyen egyszerű a megoldás. Nekem is fájt, nem vették komolyan sokáig, aztán kiderült, hogy súlyos betegségem van, amelynek a kezelését minél hamarabb el kell kezdeni.
2016. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
nahát ilyen ökörséget!beszrok...
2016. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fish1 ***** válasza:
Goggle-ban keress rá: térdfájdalom lelki okai. Olyan oldalakat keress, ahol bővebben kifejtik a témát, mert 3-4 szóból elég nehéz rájönni a dolog okára. Több oldalt is olvass el, és aminél úgy érzed, hogy igaz rád, az a megoldás egyik része lehet. Fontos, hogy őszinte legyél saját magadhoz. Elemezd az életed egyes részeit, történéseit, ami szerinted kapcsolatban állhat ezzel. És vizsgáld meg, mit és hogyan tudnál változtatni.
2016. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!