Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez az álom?...

Death42 kérdése:

Mit jelenthet ez az álom? Álmomban időutazó voltam és úgy tudtam visszautazni a múltban, hogy kezembe haraptam a mutató és hüvelykujj között. :D

Figyelt kérdés
Ahogy már leírtam úgy tudtam időutazni, hogy a mutatóujj és a hüvelykujjam közé haraptam és arra az időre gondoltam, ahová éppen menni akartam. Nem is az a lényeg, hogy mi volt az álom alatt, hanem hogy megpróbáljam-e ébren hátha időutazó vagyok? Fájdalmas beleharapni a kezembe, és ha történik valami mit változtassak meg a múltban? Elintézzek nektek is valamit? :D

2016. ápr. 4. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aranyos. xD
2016. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező hány éves vagy? :D Nem sértésből kérdezem, csak gyakran a gyerekeknek ilyen élénk a fantáziája. Kicsit olyan, mintha öcsémet hallanám, aki már jó pár időutazós filmet látott és megszállottja a Vissza a jövőbe című filmnek és annak további részeinek. :D Ő szokta folyton azt kérdezni, hogy mi lenne, ha ide, vagy oda, ekkora, meg akkora visszautazna. Hát ha tőle hallanék egy hasonlóan érdekes álmot egyáltalán nem lepne meg. :D

Mindezt nem sértésből mondtam, csak szerintem áltaálban az élénk fantáziájúak álmodnak ilyeneket, meg akik az ilyesmit elhiszik. :)

2016. ápr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Aranyos mi? 50 éves leszek valamikor..:D Már rég kinőttem a fantáziálásból.
2016. ápr. 4. 15:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon aranyos, kipróbáltad már?
2016. ápr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem, mert gondolom nagyon fájhat. Ki próbáljam? Egyéb sóhaj? Mondjuk valamit tehetek érted/értetek a múltban? :D
2016. ápr. 4. 16:30
 6/11 A kérdező kommentje:

Az álmom eléggé zavaros volt, azért sem írtam le.

Pl. gyerekkoromban légyszexet láttam, ami traumát okozott nekem és nagyon magas voltam, ezért vissza mentem a múltban, hogy megakadályozam a jövőt és ne igyak több tejes italt.

2016. ápr. 4. 16:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Szuper! Nekem elintézhetnéd, hogy ne vendéglátás szakra menjek, hanem valami olyanra ami érdekel és csinálnám is. Inkább vmi komolyabb szakmát tanuljak ki. Mikor olyan 7.es voltam, na oda menj vissza aztán rúgd seggbe, és mondd meg neki hogy tanuljál már, te idióta :D
2016. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Vedd úgy, hogy elvan intézve. :D
2016. ápr. 19. 19:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem éreztem változást de amint lesz szólok! :D
2016. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy már megváltoztattam és ez az eredménye. :D
2016. ápr. 21. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!