Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez? (Harmadik szem)

Mit jelenthet ez? (Harmadik szem)

Figyelt kérdés
Szóval az egész nem rég kezdődött. Elkezdtem foglalkozni a harmadik szemmel, mert érdekelnek az ilyen dolgok. Több helyen is olvastam egy módszerről mikor az ember önmagát nézi a tükörben, majd más arcok jelennek meg sajátja helyén. Na most az én gondom a következő: ahogy elkezdek konventrálni egy pár másodpercig furcsa arcokat látok, amik csak annyiban külömböznek az enyémtől, hogy rémisztően vigyorognak (mikor én nem is mosolygok). Aztán pár másodperc után elhomályosodik az arcom és csak a fekete körvonalamat látom, mintha csak egy árnyék lenne. Szerintetek ez mit jelenthet? :/
2016. ápr. 22. 21:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%

A harmadik szem nema látás szerve, tehát ezzel összekapcsolni vizionálásod logikai hiba.

Így a kérdésed érdektelenné válik.

2016. ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Persze persze! Nem kifejezetten a normális látásra gondolok. Ilyenkor kizáródik a külvilág és szinte hipnotikus állapotba kerülök. Csak azért furcsa a dolog, mert mint mondtam sok helyen olvastam, hogy az emberek más-más arcokat "látnak", de ilyenről még semmit sem találtam. :/
2016. ápr. 22. 22:16
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha rám hallgatsz, végleg felhagysz vele. Nem sikerült többé kevésbé aktívabbá tennem gyakorlatokkal, és pszichiátria lett majdnem belőle, és most is tele vagyok pszichés blokkal, sérüléssel általa!!! :(
2016. ápr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
*nem sikerült helyett: nekem sikerült
2016. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Amúgy semmi köze a látáshoz, amolyan kiterjedt érzékelésed lesz ( érzékelés és intuició terén ) leginkább. Sokkal jobban meglátod magadban a blokkokat is általa, és persze másokban is megérzel ezt-azt. Inkább egyfajta radarhoz hasonlít, mint tényleges látó szemhez.
2016. ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
A tükörmeditáció nem "nyitja meg" a harmadik szemed, de felszínre hozza a rejtett oldaladat, amit minden nap elnyomsz, figyelmen kívül hagysz, vagy egyszerűen a vakfoltodra esik, így nem lehetsz tudatában. Rendszerint ez a sötét oldalad, a torz, deviáns gondolataid, érzéseid, és az állatias ösztöneid. A tükörmeditációt éppen ezért csak magasabb szintű önismereti meditációhoz szabad használni, kezdőként elég súlyos károkat szenvedhetsz.
2016. ápr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Jól írja Xianren, igazából mindenféle 3. szemes technika kezdőként életveszélyes szó szerint!!!
2016. ápr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Kevélység, nagyképűség és a tárgy alapvető ismeretének hiánya.

Ez a három az, ami azt érezteti: az okkult tudományok doktora lehet bárki is megfelelő vezető (mester) nélkül. Ha nincs, aki vezet, javítja a tévelygéseket, nem tudósa lesz az adott elméletnek, hanem egyre mélyebbre süllyed a tudatlanságba.

Meg kell jegyeznem azt is, hogy tanítványnak nem jelentkezni kell, hanem az arra érdemest a mester keresi fel! Könyvből, önjelölt mesterek vezetésével, "azt hiszem" alapon senki nem lesz az ezo tudója ugyanúgy, ahogy nem lesz atomtudós, sőt, még egyszerű szekmunkás sem.

(Példa: sokan tudják, hogyan készülnek a nagyszerű szobrok, de kevés a szobrász, minden középiskolás tanul verstant, de kevés a [jó] költő!)

2016. ápr. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Itt megemlítenék még egy furcsa dolgot ami velem történt és ami jóideje nem is tudok mire vélni. Hasonlóan az előző esethez próbálkoztam a harmadik szemmel, de most csukva volt a szemem és meditáltam. Rövid idő után furcsa dolog történt: elkezdtek bevillanni képek egy helyről
2016. ápr. 23. 09:54
 10/21 A kérdező kommentje:
ahól még soha sem jártam és egy hang felszólított, hogy keressek fel egy helyet, de, hogy mikor azt nem tudtam meg mert hirtelen mint mikor a rádióknál szkadozik a vétel, szőrnxű recsegést hallottam és a képek is eltüntek, helyettük össze-vissza villódzó színek jelentek meg! Szerintetrk mi lehet ez? :/
2016. ápr. 23. 09:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!