Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felismerni a...

Hogyan lehet felismerni a sorsdöntő döntéseket?

Figyelt kérdés
Az élet döntések sorozata, szokták mondani. Szerintem a döntések között vannak kevésbé fontos és nagyon fontos döntések. Szerintem nem csak az lehet fontos döntés, hogy pl. költözés, munkahely váltás stb.

2016. ápr. 23. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten minden döntésed sorsdöntő, de felismerni az összefüggéseket csak utólag fogod tudni. Még ez a perced is hatással lesz az életedre 50 év múlva is.
2016. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én utólag sem tudom felismerni.
2016. ápr. 23. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Az első válaszban minden benne van.

Ha a jelened szép, akkor a múltad biztosan szép. Ha nincs jelened, nincs múltad. A jövő nem csak tőled függ, de a jelenből következik. Dönts úgy, hogy legyen életed és ne bánd. Az már csak hozzáállás kérdése.

2016. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Le kell vezetni, hogy mihez miknek kellett történni ahhoz, hogy valami megtörténjen.

Pl. valamikor volt egy lánnyal volt egy egy éjszakás kalandom, ami rám nagy hatással volt, sokat gondoltam rá, de éltük külön az életünket, 18 évig nem is láttam, aztán egy bankban összefutottunk pár éve, és azóta boldog házasságban élünk. Ehhez millió véletlennek, döntések sorozatának kellett történni 18 év alatt, hogy végül azon a napon, abban a percben újra keresztezzük egymás útját, ráadásul mindketten függetlenek, elváltak voltunk, és minden ideális volt egy kapcsolathoz. És az is kiderült, hogy mi már 600 éve voltunk házasok, ezért nem tudtuk elfelejteni egymást ennyi idő után sem, de ez már egy másik történet.

2016. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azok a fontos döntések, amelyek válaszút elé állítanak, és nagyon nem mindegy, hogy melyik mellett teszed le a voksodat. Nyilván vannak nagyobb döntések, pl. váltsunk-e munkahelyet, házasodjunk-e meg, vállaljunk-e gyereket...én azokat tartom fontosnak, amikben az egyik döntési lehetőség nagyobb horderejű változást hozhat az életben. Van, amit persze csak utólag ismer fel az ember, van, amiről előre tudja, hogy fontos, jól meg kell gondolni.
2016. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akarod e hitesférjedül/feleségedül - elég sorsdöntő:'D
2016. ápr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utólag könnyű pedig felismerni leginkább akkor amikor rosszul döntöttél és azon gondolkozol hogy másképp kellett volna dönteni. Ezért mondják hogy utólag mindenki okosabb.
2016. ápr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!