Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valaki boszorkánynak...

Ha valaki boszorkánynak született milyen képességei vannak? Mikor ismeri fel hogy o boszorkány? Honnan tudjam hogy valaki boszinak született vagy sem?

Figyelt kérdés

2016. máj. 11. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Boszorkányok csak a mesékben vannak.
2016. máj. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg az lennél, ilyen kérdésed nem lenne.
2016. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Ha 11 evesen nem hozott neked a bagoly meghivolevelet az uj sulidba akkor sajnalom, nem vagy boszorkany.
2016. máj. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Boszikkal még nem volt dolgom, én tisztán érző vagyok. Mindig is bírtam a mások érzelmeire (rejtettekre is) ráérző, ráismerő képességgel, bár nem szeretem ezt a szót használni magamra, mert erről mindig az ezo tv-s jósok jutnak az ember eszébe, viszont jól leírja a képességemet. Régebben főleg családi, és egyéb konfliktusokból adódó, rejtett, mások által nem, vagy kevésbé érzékelt negatív érzelmekre ismertem rá nagyon könnyen. Aki érdekel, arra egészen jól rá tudok hangolódni, bár még mindig a negatív érzelmeket, sérelmeket, feszültséget érzem erősebben. Ez fakadhat abból is, hogy soha nem fejlesztettem magam, csak kevés ember érdekelt annyira, hogy direkt használjam rajta az adottságomat. Élni biztos nem élnék belőle, mert aki nem igazán érdekel, annál kevésbé működik (menne az csak ugye közömbös számomra), aki nagyon közel áll hozzám, azzal nem tudok teljesen objektív maradni, átverni meg nem akarok senkit.

Nem tudom boszi alatt kire gondolsz konkrétan, vannak, akik már valamilyen képességgel születnek, ez elég hamar kiderül, nem igazán marad rejtve, max. elnyomva. Ha valakinek csak kisebb tehetsége, érzéke van hozzá, az is tudja valamennyire fejleszteni, a nagyon erős spirituális érzékenység ritka. Van aki jósolni tud, van aki látó (érző, attól függ hogyan és mit érzékel jobban), van, aki csak jó megfigyelő, vagy a gyógyfüvekhez van jobb érzéke stb. stb. stb. Ha az erőt jóra vagy rosszra használod, lehet az fehér vagy fekete mágia. De takarításra tervezett szimpla seprűn senki sem tud repülni, ha ilyenre gondolsz, ilyen mesebeli boszi egyszerűen nincs.

2016. máj. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!