Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meg lehet tudni mi voltam?

Meg lehet tudni mi voltam?

Figyelt kérdés
Hülye kérdésnek tűnik,de már egy jó ideje érdekel a dolog,hogy mégis mi lehettem előző életemben/életeimben. Hogy tudhatom meg?
2016. máj. 11. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Ha most egy európai ember vagy, akkor előző életedben is teljesen biztos hogy ember voltál, sőt, talán több száz élet óta ember vagy. Emberi lélekként emberi karmával nem nagyon vagy alkalmas állatként, vagy embernél magasabb szellemi szinten álló lényként megszületni. Az hogy KI voltál, más kérdés, és sokkal kevésbé biztos rá a válasz.
2016. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Tőlem megtudhatod hogy nem voltál semmi, ugyanis nincs előző élet, az egész humbug amit azért találtak ki mert az emberi élet végességével szembenézni nehéz és komfortérzést ad az hogy nem vagyunk végesek. Pedig a bizonyítékok alapján azok vagyunk, az összes történet csak kitaláció ami szélhámosoktól vagy magukat képzelt világba ringató álmodozóktól származik. Egyes esetekben pedig elmebetegektől.
2016. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2016. máj. 11. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Amnéziás vagy és tényleg nem emlékszel? Kérdezd meg azokat a néniket és bácsikat akik azt mondják hogy a rokonaid.
2016. máj. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

persze mert azt hiszed hogy te voltál Egyiptom Kleopátrája


De ki szokott derülni hogy csak egy pszichopata sorozatgyilkos.


Tényleg ez kell?


Miért nem mindegy?

2016. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!