Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azon gondolkoztam hogy lehetsé...

Azon gondolkoztam hogy lehetséges-e az, hogy tényleg lehetne az gyorsabb az időnél (például flash)?

Figyelt kérdés

Nem mondom azt hogy 100% hogy lehet ilyen képessége de én szerintem nem is anyira lehetetlen mint elsőre gondoltam.

HA lenne bárkinek is ilyen képessége mit kezdene vele?



2016. máj. 21. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Flashnek a valóságban szét kéne égnie a légköri súrlódástól mint a légkörbe lépő meteoroknak. Akiket meg elkap és odébbrohan velük azoknak a g erők miatt halálos belső sérüléseik keletkeznének. Neki is halálos lenne már az is amikor felgyorsul hirtelen. Ennél több probléma is lenne vele a valóságban de a többibe nem megyek bele.

Ha ezeket nem vesszük figyelembe elméletileg és a Flash meg tudná közelíteni a fénysebességet akkor csak előre utazna az időben ami csak annyit jelentene hogy az ő számára lassabban telne az idő.

Ha képes lennék ilyesmire úgy ahogy a sorozatban van akkor gyakran használnám is. Szuperellenfelek nem léteznének ezért a hétköznapi életemen javítanék a képességekkel minden téren.

Ellenfél azért lenne mert ha felbukkanna egy ilyen képességű egyén akkor az összes nagyobb ország szolgálatai és hadseregei elkezdenének rá vadászni hogy hamar megtudják a titkát és amúgy sem akarnák hagyni hogy egy ilyen képességű valami szabadon tegyen azt amit akar. Ezért ha bármilyen képességem lenne akkor a lehető legnagyobb titokban tartanám és úgy használnám hogy ne lássa vagy tapasztalja meg senki de mégis a hasznomra váljon ha már van.

2016. máj. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elöször legyel superman es ugy lehec flash mer amugy elégel:D, de inkább legyél deadpool
2016. máj. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyorsabb az időnél? Fénysebességgel szaladgál? Abszurd! Ha Flash fénysebességgel sprintelne vagy csak ahhoz közeli sebességgel egy porszem is végezne vele nem beszélve a súrlódásról. Gondolj már bele, hogy valamit fénysebességgel ütközetünk, szerinted mi történne? Ja, hogy ez még nem futott az agyadon? Aha.
2016. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyünk már annyira rugalmasak, hogy ha egy élőlény képes arra, hogy olyan gyors lenegyen, mint a fény, akkor az nem földi halandó és nem ég szét holmi surlódástól.
2017. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!