Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy másik Föld van a Nap...

Egy másik Föld van a Nap mögött? Valós elképzelés lehet?

Figyelt kérdés
lehetséges lenne?

2016. máj. 29. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze! Közvetlenül ott van Russel teáskannája mellett.
2016. máj. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aha! Csak bújócskázik velünk, azért nem látszik.
2016. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Hiszitek vagy sem, a csillagászok és asztrofizikusok nagyon vizsgálják a Nap mögötti térséget. Észrevettek egy nagy gravitációjú testet a Nap túloldalán ami hatással van az ott elhaladó égitestekre, korábban a Nap gravitációjának tulajdonították de a csillagászat fejlődésével feltűntek furcsaságok. Történtek még gyanús dolgok mikor napfigyelő műholdakat és szondákat küldtek a Nap velünk ellentétes oldalára. Kivétel nélkül minden szondával megszakadt az adás, a Soho egyik napfigyelő műholdja pedig egyszerűen eltűnt. Nap körüli pályára állították. más műholdakkal figyelték a haladását és ahogy a Nap mögé ért eltűnt. Nem tudják mi van a Nap mögött de egy másik bolygó is simán elképzelhető. Hogy egy másik Föld-e azt nem tudom de ha ugyanolyan pályán és sebességgel kering, csak velünk ellentétesen akkor kialakulhatott rajta hasonló élet mint itt. Nálunk csak a középkor és a vallás akadályozta a technika fejlődését, talán ott egy idősebb és jóval fejlettebb civilizáció élhet, míg mi ordibálunk a rádiójeleinkkel talán ők csendben vannak. Talán a SETI-ben rögzített "WoW!" szignál is onnan érkezett. Könnyen hívnak baromságnak az emberek valamit amihez hozzá se szagolnak, és Magyarország egy jó részének az átlag IQ-ja 96, 100 alatt már értelmi fogyatékról beszélünk. Mit várjon az ember itt? Tudod van egy mondás, hogy "Az üres fejnek van a legnagyobb hangja."
2016. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 WattaRami válasza:
Igen, pontosan a Nap mögött van, velünk szemben. Az a X.bolygó. Ott van Egyiptom. Ezt a Földet ajándékba kaptuk az ükunokáinktól. Játszótér.
2021. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jól tudod, utsó. Nem ajándékba kaptuk, hanem kölcsönbe. Sajnos olyan állapotban már rég nem tudjuk visszaadni unokáinknak, ahogy mi kaptuk. Nem jól vigyáztunk rá.
2021. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 WattaRami válasza:
Nem kell a Föld miatt aggódni, a háttérhatalom felügyel, míg az elit játsza a színdarabokat. Nemsokára csere lesz és ők lesznek a háttérhatalom, mi leszünk az elit. Ezt egy 4-5 generációval utánam jövő leszármazottam árulta mondta így. Ezzel tulajdonképp azt árulta el, hogy nincs messze az a nemzedék, aki már ismeri az téridő ugrást, a hosszú életet, és akik fel tudták támasztani az összes eddig élt embert a planétán egy darab használható dns-ből. A dns ugyanis mindenünket tartalmazza, amik mi vagyunk, vagy voltunk valaha, a lelkünket is, ráadásul a betegségeket is ki lehet javítani, így egy tökéletes „Én” fog rohangálni mindenkiből nemsokára. Vagy kettő. :) Tehát akárhonnan nézzük, a Biblia igazat ír. Bármilyenek is a papok, azt hogy mindenkiből félre lett téve egy darabka hajszál vagy köröm az évszázadok során az utókor tudománya számára, azt nekik köszönhetjük. Idén szeretném befejezni a könyvem, ami leleplezi a legőrzöttebb titkot. Én kaptam meg rá az engedélyt. De ha te is leszármazott vagy esetleg, akkor biztosan tudod, miről van szó. :)
2021. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!