Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mozog allattam az ágy? Mi...

Mozog allattam az ágy? Mi erre a magyarázatt?

Figyelt kérdés
Tegnap este olyan 23:30 felr feküdtem le emeletes gyon alszom egyszer csak azt kezdtem el érezni hogy mintha valaki rángatná alattam az ágyat mondani se kell higy beszartam mer általában tesóm alszik az alattam levő ágyon de ő tegnap máshol aludt mit történhetett? Az 1000% hogy ébren voltam és nem álmodtam.

2016. jún. 5. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Földrengés.
2016. jún. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2016. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szarul össze tákolt ágy. Meg kellene erősíteni hogy ne mozogjon.
2016. jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A rövidebb lába alál tegyél valamit,pl.zsepi,papírlap.
2016. jún. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi ez, de ha ez megnyugtat, nekem volt egy időszakom, mikor időnként arra riadtam fel, vagy már ébredés után azt éreztem, mintha erősen belerugnának az ágyba.Hangot nem hallottam, csak egy nagy lökést éreztem, hogy meg lett taszítva az ágy.Az én ágyam pedig nem emeletes és lába sincs.Egy stabil, fotelágy, nem lehet ráfogni, hogy billeg.
2016. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:O
2016. okt. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van lába az ágyadnak, akkor ne csodálkozz, hogy mozog.
2016. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!