Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az érzéssel ha...

Mit kezdjek az érzéssel ha nagyon vonzódom testileg és lelkileg egy nős férfihez?

Figyelt kérdés

A férfi is és én is házasságban élünk. Munkakapcsolat van közöttünk. Próbálok rá nem férfiként nézni,de egyszerűen lehetetlen.Nagyon sokat gondolok rá és folyamatosan olyan érzés kerít hatalmába hogy a későbbiekben is lesz dolgunk egymással. Szerintem az érzés kölcsönös,de ő higgadtabban tudja kezelni. Ő képes rám nem nőként nézni és sok esetben a szemkontaktust is kerüli.Ez egy nagyon nehéz helyzet, így mielőtt leugattok ésszerű válaszokat várok lehetőleg spirituális beállítottságú emberektől.

A mindennapokban használom a vonzás törvényét és annyi de annyi sok véletlen utamba állította ezt a férfit hogy az hihetetlen.Vajon egymás karmái vagyunk?



2016. júl. 4. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ehhez spirituális beállítottság, egyszerű biokémia az egész. Ilyenkor az ember hajlamos többet belelátni a dolgokba, miszerint nem véletlen, hogy összetalálkoztunk stb. meg keresi az ember az összefüggéseket és ha akar talál is. Ha pedig munkakapcsolatban vagytok, akkor nem véletlen, hogy folyton utadba állítja az élet.

A vonzás törvénye az ésszerűség határairól nem ír? Mert számomra valahogy olyan ez a vonzás törvénye, ami arra tanít, hogy csak azt lásd meg amit látni akarsz.

Nem bántani akarlak, de mivel azt kérdezted mit tegyél az érzéseddel, én azt tanácsolom, hogy próbáld meg átvizsgálni a helyzetet elfogulatlanul, kívülről szemlélve.

Hidd el én is voltam már úgy, hogy valakiről azt hittem a sors egymásnak rendelt, mert annyi hasonlóság volt köztünk, aztán a végén kiderült, hogy csak kettyinteni akart, sőt később azt is megtudtam, hogy mindenkivel pontosan ugyanúgy viselkedik, mint ahogy velem tett, mert az a bevált módszere.

2016. júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sem te, sem ő nem lehettek Karma!

Nektek van -ha van- Karmátok...

.

"A mindennapokban használom a vonzás törvényét"

Ha tudod hasznáni, akkor annyi a tennivalód csupán, hogy az energia irányát megfordítod, akkor taszítás lesz belőle. Legalább nem teszel tönkre mást, magatokon kívül!

.

Gondolom, házasságkötésedkor is úgy érezted, hogy amostani férjed a Sors, a Karma által neked rendelt.

A Karma nem csapong!

2016. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat! :)
2016. júl. 4. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. de meg is fogadod? Vagy legalább megpróbálod?
2016. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

első és utolsó :)

Igen,meg is fogadom. Nagyon nehéz ez nekem lelkileg,de nekem kell megoldanom. Nem szeretnék és nem is fogok szétrombolni egy családot. Tulajdonképpen az a vicc, hogy valójában nem is tetszik, hanem egy különös vonzalom van bennem iránta. Tehát nem az a férfi aki szembejön velem és elájulok, de mégis van benne egyfajta plusz. Az meg a sors fintora hogy pár méterre a lakásától nyitottam egy üzletet úgy hogy nem is tudtam hogy ott lakik. Sőt még azt sem hogy abban a kerületben.Erre egy közös projekt ami még inkább felkavarta az állóvizet jajj :(

2016. júl. 4. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!