Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen szimbólum ez?

Milyen szimbólum ez?

Figyelt kérdés
na ezt most nem fogom tudni szebben elmagyarázni, de úgy néz ki hogy egy kör ami függőlegesen át van húzva, fölötte mint egy fordított A betű, és alatta egy mint egy fordított V betű :DD

2016. júl. 15. 13:11
 1/5 anonim válasza:
Homokórának tűnik, de ha van róla képed, akkor a Google képkereső szolgáltatása majd kidobja azokat az oldalakat, ahol hasonló előfordul. Próbáld meg ott.
2016. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az instrukcióid alapján megkíséreltem lerajzolni, de fogalmam sincs, mi ez:


[link]

2016. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem olyan, de picit hasonló.:

"Símbolo Celta del Amor"

[link]

vagy:

[link]

vagy:

[link]

2016. júl. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Runa Del Amor?

Hasonló valami kelta szimbólumhoz, de pl. a békejel elemeiből is tartalmaz. Viszont nem túl kompakt, ahogy leírtad, ezért így laikusként én úgy gondolnám, hogy ebben a formájában nem lehetett túl elterjedt.


Esetleg, ha a fordított A és V betűket összecsúsztatnád a kör középpontjáig, hogy a csúcspontjaik ott találkozzanak? Vagy egybe a körbe?

2016. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pjnonstop ***** válasza:

Szerintem egyféle szerelem szimbólum lehet.

Azt mondod hogy Runa del Amor a szimbólum neve. Vagyis inkább Amor,mert a runa vagy rúna szimbólumot jelent,már ha jól tudom. Amor (vagy Ámor)a római szerelemisten volt,ismertebb nevén Cupido. Így egyértelműen Ámor szimbólumáról beszélünk. Ezenkívül a szimbólumban amit linkeltl bentvannak a nemek jelemzői is.

2016. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!