Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kisert minket valami? Fenyvill...

Kisert minket valami? Fenyvillanasok

Figyelt kérdés
Elmentem nyaralni a csaladommal egy hetre. Varosiak vagyunk, igy most innen 300 km re mentunk el egy pici faluba a hegyek koze. 10 en voltunk. Elso este elment aludni mindenki. Mamam kint maradt a teraszon, uldogelt. En pedig unokatesommal alltam a teraszon es beszelgettunk, hogy masnap hova megyunk turazni. Egyszercsak lent a terasz elott a foldon kb 2 m hosszan vagy 10 mp ig valami fenylett, villant a foldon erdekes alkja volt. Auto a kornyeken se volt, az eg is csillagos. Es semmifele lampa nem volt ott, valamint ember sem szorakozott! Ami fura, hogy csak en es az unokatesom lattuk. Aztan nyaralason utolso elotti ejszaka 4 korul felebredtem mert halk zajokat hallottam.felultem az agyban, es akkor rogton unokatesom is felebredt es a szobankban megint 2 kis fenyvillanas volt a padlon. Szinten se telefon se semmi mas ami vilagitana, nem volt a szobankban. A szobarol annyit lehet tudni h a nagy hazban ez van legesleghatul, es eveken at be volt zarva, most nyitottak csak ki miattunk, mert 10 en nem fertunk el a masik 3 szobaban. Szerintetek mi lehetett ez az egesz?
2016. aug. 14. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Rossz kategória...
2016. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora volt a fény? Milyen színű?

Mert ha kicsi fények voltak, akkor lehetett pl. szentjánosbogár is.

[link]


A zajok szintén lehetnek pl. a ház szerkezetéből jövő hangok a hőmérséklet változása miatt, nagyobb rovarok szintén okozhatnak hallható neszeket. Egér, denevérek a tető alatt, stb.

2016. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Rossz kategória. Itt nem fogunk bambán bólogatni, hogy bizony ez egy szellem volt, mint az ezotériában...
2016. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen mar latom h rossz kategoriaba irtam ki, sorry. Egyebkent nem szentjanosbogar volt, annal sokkal de sokkal nagyobbak boltak a fenyvillanasok. Feheres szinuek voltak. A zajok pedig annyira nem lenyegesek, arra en is talalok magyarazatot, de ezekre a fenyekre nem.
2016. aug. 14. 22:19
 5/7 anonim válasza:

Én azért válaszolnék ebben a kategóriában is neked;)

Angyalok vagy valaki kapcsolatot szeretne felvenni veletek a tulvilágról.Ha nemrég halt meg esetleg valakitek az is lehet elszeretne még köszönni mielött fel menne a fénybe.

Nagyon ritka akik még nagyobb korban egyszerre ilyen erősen is látyák.:)

2016. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Látyák"... Ez mindent elárul. :D
2016. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
* látják ;) Bocsi
2016. aug. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!