Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Segíteni valaki a spiritualitá...

Segíteni valaki a spiritualitás megtanulásában?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne, ami csak ehhez fűződik.

Trollok légyszives kìméljenek, komoly a szándékom. Köszönöm.

Aki gondolja privátban írjon.



2016. szept. 29. 17:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én csak lehetőséget adom meg. Te írj ha szeretnél akármit, hisz neked van vágyad, nekem csak segíteni van.

Tanítalak is ha kell, de előbb kérdezz, kérlek.

Írj nyugodtan, barátom! Készséggel állok szolgálatodba! ))

2016. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ez nem egy olyan dolog amit úgy meg lehetne tanulni.

Mert nem ismeret. Hanem hozzállás és gondolkozásmód. Érzésvilág.

Ilyeneket nem tanulunk hanem olyanná válunk.

2016. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
dr. csernus videókat javaslom
2016. szept. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Fish1 ***** válasza:
Olvashatsz erről könyveket, nézhetsz előadásokat, de az így elsajátított "tudás" csak akkor válik igazi tudássá, ha a dolgokat a saját életedben tapasztalod meg.
2016. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Legoman ***** válasza:

Kezdj el meditálni!

Indulj el az önmegismerés útján.


A spiritualitást át kell élni.

Eltudod magyarázni egy olyannak, aki nem érez, hogy milyen a boldogság, szomorúság, csalódás, öröm stb.?

Eltudod magyarázni egy vakon született embernek, hogy milyen a kék szín?

Eltudod magyarázni egy süketnek született embernek, hogy milyen a zene?

Pont ahogy ezeket sem, én sem tudom neked elmagyarázni, hogy milyen a spiritualitás, és megtanítani se tudlak rá. Kérdezel, felelek, de ezzel nem sokra mész.

Olyan érzésekkel fogsz találkozni, amit lehet még nem is éreztél, vagy nem is figyeltél rá eddig, de ezt is át kell élned.

Ez nem egy tantárgy, irányzat! Ez egy külön világ, amibe be kell lépni, és fel kell fedezni.

2016. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igazából nem értek az ilyesmihez, mert csak engem az élet bajos dolgaira tanítottak és a pókerezéshez szerencsejáték egyéb ágazataira amikor előzetesben voltam meg otthon is meg a könyvtárban is. Szóval, amit mondani tudok neked "google google google", ha beírod a spirituális-t egy csomó találatot ad és esetleg a szakemberek elérhetőségeit is.
2016. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igazából nem egyszer előfordult már, hogy olyan volt, mintha a testemen kìvül lettem volna. Láttam magamat ülni az ágyamon. Meg volt kiskoromban egy műtétem, akkor végignéztem ahogy műtenek, eltudom mondani, hogy mikor mit csináltak. Meg az álmaimmal kapcsolatba tudok lépni. Mindig tudom, hogy most alszok, és pont álmodok, és tudom az álmot irányítani. És ezek olyan furák, de érzem, hogy mégsem teljesedett ki bennem ezek, mert nem igazán tudom önállóan irányítani.
2016. szept. 29. 20:46
 8/16 anonim ***** válasza:

Ezt más nem tudja megtanítani, csak te önmagadnak.

"Én megmutathatom az utat, de neked kell végig járnod rajta."

Kezd a meditálással, önmegismeréssel.

Elég alapot ad ahhoz, hogy tudd a dolog mibenlétét.

2016. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
He? Akkor te olyan vagy, mint egy Jedi? Túláradnak benned a midichloriánok. Nagyon tehetséges lehetsz. Próbáld összpontosítani magadban a kí-t a menny föléd technikával, ezzel könnyedén eljuthatsz alfába. Ha igazán tehetséges vagy talán az újjászületés technikát is elsajátítod. Ez az a technika, amivel a benned lévő kí energiát tudod áramoltatni a csakrákon keresztül. Nagyon keveseknek sikerült és emellett hatalmas kí-központra van szükség. Ha nem megfelelően áramlik benned a lélekenergia a "main", szívmegálláshoz vezethet ezért ilyen veszélyes.
2016. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amikor a lélek testen kívül van azt hívják "lélek vizualizáció"-nak. Ekkor a tested és a lelked rezonálnak, más szóval egyensúlyban vannak, de ez csak nyugalmi állapotban megy neked. Ez az jelenti, hogy kezdő vagy. Valójában tudod a lélek és a test két különálló lény csak egymáshoz vannak kötve, és amikor kívülről látod magad csak átmenetileg tudatot cseréltek. Tudod ennek van egy mellékhatása is, ha túl sokáig vagy ebben az állapotban mondjuk úgy 1 órán át az úgynevezett köldökzsinór elszakadhat és a tudatod többé nem térhet vissza a testedben. Az orvosok kómának fogják elkönyvelni.
2016. szept. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!