Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Értesz a számmisztikához?

Értesz a számmisztikához?

Figyelt kérdés

Soha nem gondolkodtam ilyesmiről, de nyáron történt velem valami olyan, amit az ember második születésnapnak szokott hívni.

Nem tudom, jó helyre írom-e ezt... Valójában azt sem tudom, mit akarok ebből kihozni :)

A számok, amik az "eseményre" jellemzőek valójában dátum(ok):

7, 16, 36, 2016

Privátba írok erről, ha kérdés lenne, köszönöm az észrevételeket!



2016. okt. 20. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
A 36 nem dátum.
2016. okt. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lucifer,fogalmad sincs,hogy mire értheti a 36-ot.
2016. okt. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérdező a számaid alapján te kreatív, érzékeny ember vagy. További infókért hívd* a 06 90 487 5050-es számot.


* a hívás díja 480 forint minden megkezdett perc után

2016. okt. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2016.07.16-án megúsztál egy súlyos balasetet, és 36 éves vagy?
2016. okt. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

7 = 7

16: 1 + 6 = 7

36: 3 + 6 = 9

2016: 2 + 0 + 1 + 6 = 9


Ezekből a számokból 2x jön ki a 7-es, és 2x a 9-es.

A 7-esre általában azt mondják, hogy isteni szám. Ez esetben inkább úgy fordítanám, hogy nagy dolgok véghezvitelére, valamely területen kiemelkedő teljesítményre vagy képes.

A 9-est a Plútóval hozzák párhuzamba, amelynek fő jellemzője a rejtőzködés, a rejtett, titkolt dolgokra utal.

Ez esetben inkább valami benned levő, eddig kellőképpen felszínre nem hozott képességekre akarja felhívni a figyelmet.

Persze mindez csak mint esetleges lehetőség, amennyiben te nem teszel ezek megvalósulása érdekében semmit, akkor a lehetőségekből nem lesz semmi!!!


Itt olvashatsz kicsit többet.

[link]

2016. okt. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
#6 ne égesd már magad
2016. okt. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%

#7-nek: Most miért rontod el a kis játékomat?

Olyan jól indult. :)

Tudod a javasasszony is azt jósolja, amit a páciens hallani akar, akkor lehet tisztességgel megkérni az árát.


Ha lusta arra, hogy utána nézzen, mi mindent írkálnak össze különböző helyeken, és inkább itt kérdezi a dolgokat, akkor itt kap választ ilyet is, olyat is. Majd kedvére válogathat közülük. :))

2016. okt. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na jó, nem tudom, mi volt itt, én felpontoztam most mindenkit, örülök, hogy jól szórakoztok rajtam, többet nem kérdezek ilyet, jóéjszakát :D
2016. okt. 21. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!