Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy amit álomnak...

Lehetséges, hogy amit álomnak hiszünk az valós?

Figyelt kérdés
Valóra válhatnak?

2016. okt. 22. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak a szexuális álmok a valósak. Én pl. mindig fel is ébresztem magam (összeszorítom a szemem álmomban és koncentrálok, hogy felnyitva felébredjek) ha egy pucér nőt látok álmomban, nehogy véletlen teherbe ejtsem!
2016. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ozmium42 ***** válasza:
69%
Igen. Engem például álmomban több módon megöltek. Megmérgeztek, kibeleztek, lelőttek, megkéseltek, felrobbantott mellettem egy atombomba. Valószínű, hogy valós volt mindegyik.
2016. okt. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:D és jelenthet valamit? Igazából nem értem miért jelentene bármit is. Mármint úgy értve hogy az agy titkos üzenetekben bohóckodik valamiről. Az egy dolog, hogy sok hatás ér, amit fel kell dolgozni. De ez miért ezotéria? Ki jelezgetne és miért?
2016. okt. 22. 22:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez ugyanaz.

Álom is valóság ugyanúgy mint ébrenlétben megélt dolgok.

Ugyan úgy tudat által alkotott információhalmaz.

2016. okt. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet

De azt sem tudhatod hogy az álom e a valóság vagy ez :)

2016. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden valós,amit az érzékszerveiddel érzékelsz.
2016. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!