Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy megtalálha...

Hisztek abban, hogy megtalálhatjátok/létezik a saját énetek a másik nemben?

Figyelt kérdés
Esetleg élményetek, tapasztalatok van ebben? Privi is jöhet. :)

2016. okt. 24. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem.


Miről van szó?!?!

Én sok dologban hiszek, de hogy lenne belőlem egy női változat is, hát az lehetetlen.

2016. okt. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Én csak egy nemben létezem és nem is akarok egyszerre mindkét csapatban játszani. Ha lesz következő életem remélem, hogy ott is fiú leszek, mert máskülönben öngyilkos lennék és reménykednék a következőben.
2016. okt. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Én örülnék magamnak. Szexpartnerek lennénk.
2016. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ikerláng,lélektárs dolgokra gondol.
2016. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ó, igen. A másik felünk :)

Imádom :D

2016. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Az ikerlánghoz nem értek, azt se tudom eszik isszák vagy gyújtogatnak.
2016. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek semmiben sem. Ésszerűség ellenes.

Én láttam valószínű ikerlángomat kétszer. Egyszer nyár elején, másodszor mikor előadásról hazafele tartottam.

Mindkétszer vonattal mentem.

Amit kielemeztem belőle, szinte ugyan olyan volt mint én.

Azóta is törekszek újabb találkozóra.

Kérem égieket, had lássam, péntekenként és szombatonként nézem vonatot hátha....

Már nagyon vágyom s várom őt.

Harmadjára nem lesz olyan hatalom ami meggátolna leszólításában.

2016. okt. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen. De amúgy állítólag szokása az egyik félnek ilyenkor elsőre megfutamodni. :D Mármint a duálpár/ikerlángnál. Ja és nem csak ez, hanem még előtte lévő inkarnációkban, amikor még mások mellett fejlődünk-fejlődünk fokozatosan tökéletes társsá, amivel egyre-és egyre jobb kapcsolataink lesznek, és a végén kiérdemeljük, hogy a másik felünkkel legyünk együtt ; na szóval előtte csak ilyen rövid időkre tudnak együtt lenni ezek a párok, de az utolsó inkarnációkban lehet már velük/ővele, az igazi nagy ő-vel összejönni. Amikor már tökéletes társakká fejlődtünk, és eléggé prók vagyunk, és magas a rezgésünk. És az ikerláng pont olyan magasan rezeg , mint mi. Lélektársból meg elvileg bármennyi lehet, rengeteg sokmindenki válhat azzá az inkarnációink során. Az meg nem feltétlenül szerelem, mert lehet pl szülő-gyerek, vagy testvér-testvér kapcsolat is, meg nem is rezegnek feltétlenül együtt. Szóval lélektársak között lehet nagy rezgéskülönbség is. Hogy az egyik már megtanult valamit, de a másik még nem tud, de így is nagyon szeretik egymást. És ezt az ikerlángos dolgot meg úgy mondta valaki, hogy úgy kell elképzelni, mint egy papírt, amit ha félbetépünk, ott ugye recés lesz az oldala, és csak egyetlenegy másik fél "papír" van, akinek a barázdái, recéi tökéletesen 100%-osan a miénkkel összepasszolnak. Meg volt még egy olyan görög monda is , vagy mi, hogy eredetileg aszerint az emberek 4 kezű, 4 lábú, 2 fejű lények voltak, Zeusz pedig irigy lett az ő boldogságukra, és akkor ezért különvarázsolta őket. Azután pedig megsajnálta őket, és akkor ezért adott nekik nemeket, hogy könnyebben egymásra találhassanak.
2016. okt. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
*Ja és még olyat is hallottam, hogy először nem megfutamodik az egyik mert fél a kötelességtől vagy elköteleződéstől v mitől, hanem hogy először haragudni fognak egymásra, egyik fajta, hogy "hol a csudába voltál eddig?!!" a másik pedig, hogy felismerik a másikban a saját hibáikat, ha találnak, vannak, és akkor ez zavarja , idegesíti őket, mert a másik visszatükrözi az ő rossztulajdonságaikat. Ja és a másiknak a szeméből elvileg föl lehet ismerni, hogy ő az, habár én nem tudom. Meg állítólag minimum a születésnapjuk ugyanakkor van. Évre pontosan nem mindig, de napra-hónapra úgy tudom, szokott stimmelni.
2016. okt. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*hú, és mégegy, bocsi,ezt is még le akartam írni az előzőbe, hogy az ikerlángoddal pedig, hogyha megtalálod, akkor ővele életetek végéig örökre tart a lángoló szerelem. Szóval az végig lobog.
2016. okt. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!