Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Numerológiában mit jelent...

Numerológiában mit jelent születési dátumom: 1977. 01.23. És a hónap-nap számjegy, hogy ilyen egymás utáni számok: 0123 ez mit jelent?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 13:32
 1/3 Fish1 ***** válasza:
84%

Dan Millman - Erre születtél.

Olvasd ezt el a könyvet, leír benne egy átfogó elemzést.

2016. nov. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ozmium42 ***** válasza:
0%
A numerológia minden megalapozottságot nélkülöző áltudomány. A születési dátumod nem jelent semmit azon kívül, hogy azon a napon születtél. Gondolj bele, hogy az emberiség számos különböző időszámítási rendszert ismer. A születési dátumod mindegyik időszámításban más és más lenne.
2016. nov. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves Fish1 köszönöm, azóta átolvastam az említett könyvben a rám vonatkozó részt és minden stimmel ami le van írva. Régóta szerettem volna megtudni az életfeladatomat és most ezzel sikerült. Köszönöm még egyszer.

Kedves Ozmium, köszönöm a válaszod, én magam sem hittem korábban ezekben a dolgokban, rendíthetetlen szkeptikus voltam, aki csak az eszének hitt, aztán úgy alakult az életem, hogy most már nem kell hinnem, mert tudom. Még egyszer köszönöm neked is.

2016. nov. 13. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!