Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a lapos...

Mi a véleményetek a lapos Föld elméletről?

Figyelt kérdés

Újabban úgy tűnik reneszánszát éli ismét, bár ezt inkább egyes keresztény közösségek hírdetik, de valóban utána lehet nézni, hogy megint egy felkapott elmélet lett, ugye az üreges Föld, belső Föld stb. mellett ez is egyre több hívet szerez.


Itt is egy érdekes videó róla, valóban lehetséges minimális alapja?


https://www.youtube.com/watch?v=kfkQcoTpihw


2016. dec. 13. 11:35
1 2 3
 21/26 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
LOL azt hogy hozzák össze a paranoiások h üreges is meg lapos is (?) Gyűrű alakú (?) XD
2016. dec. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem lapos, sőt tudom, mert egyszer voltam a peremén és lenéztem a semmibe.

17f

2016. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"azt hogy hozzák össze a paranoiások h üreges is meg lapos is"


A linkelt videóban van egy kép:

[link]


Szerintem valahogy így képzelhetik el, már ha vannak, akik ugyanazt az elméletet vallják.

2016. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Tetszett a videó, a kiírt szöveg is meg minden, tiszta "megvilágosodtam" hangulatú volt, de az elméletet semmire tartom.
2016. dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
69%

Mindig is voltak buta emberek, csak az internet korában nyilvánosságot kaphatnak ők is. Régen elintézték őket egy legyintéssel, hogy "ő a falu bolondja, nem árt senkinek az".

Már az ókorban is bizonyított volt a Föld gömbhöz közel álló alakja, ahogyan az átmérőjét is egész pontosan ki tudták számolni.

2016. dec. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ki minek hisz, van aki a szemének, amit lát, van aki képeknek.
febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!