Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Everness Fesztivál?

Everness Fesztivál?

Figyelt kérdés

Ki mit gondol róla?

Ki volt már? Vélemények, tapasztalatok?

Vagy bármi, mesélnétek?

Köszi:)



2017. jan. 14. 03:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Csak magyarázd el mi a f_szom az ! És rögtön megmondom .

Bocsánat a' káromkodásért nem szoktam egyépként !

2017. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Google a barátod, keress rá.

De nem az ilyenekre vagyok kíváncsi..

2017. jan. 14. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jutubon láttam belőle részleteket. A Balaton mellett zajlik, jó hangulatú. Kaló Jenő onnan is adja az előrejelzéseket. Meg biztos sok előadó van még. Zenei vetülete is van, (napod vagyok, holdad vagyok, Sky Istvántól). Szerintem jó dolog lehet, de még nem voltam.
2017. jan. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2015-ben voltam. Aki szeretett vona elkezdeni önismerettel foglalkozni vagy lebegni, zümmögni kicsit, annak tökéletes volt.

Népszerű előadók voltak, nagyon színes, sok fajta foglalkozás volt, közös éneklésektől kezdve (Krisnás, stb), jóga néhány fajtáján, hangtál meditáción, különböző féle masszázsokon keresztül koncertekig sok dolog volt. Bazársor képekkel, füstölővel, ásványokkal...

Nagyon nagy választék, kipihenten érkezz, ha élvezni szeretnéd. Sajnos már ott tudatosnak kellett lenni, hogy melyik programokra szerettünk volna menni, 3-4 helyszínen párhuzamosan zajlottak dolgok. Sajnos nem kipihenten érkeztem, és a késő esti pszichedelikus diszkó és a hajnali sámándobolás között a pihenésre kevés idő volt.


Autósok szívtak rendesen a parkolással.


Akinek jó szeme van az találhat értékes tudást, olyanok is, akik már régebben foglalkoznak önismerettel.

Az ételek fesztivál áron mozogtak.

2017. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszotokat! :)
2017. jan. 18. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!