Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már alvásparalízisetek?...

Volt már alvásparalízisetek? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Nekem volt 3x. Az egyik paralízisem álmomban történt.

2-ben nagyon sokat szenvedtem és fájt, életemben nem rettegtem ennyire.


Az elsőnél a falnak voltam fordulva, azt hittem más valaki házában vagyok és egy démonnak a jelenlétét éreztem mögöttem, és nagyon nagyon rettegni kezdtem valamiért.

A másodikban, amikor álmomban volt paralízisem, az ágyamban feküdtem és kínzott valami, szenvedtem ezerrel és üvöltöztem, és úgy éreztem bennem van a démon.

A harmadikban már legyőztem a félelmet, csukott szemmel voltam és azt hallucináltam hogy egy bogár rám repült, és vízesést hallottam.


Nektek volt már? Milyen volt, mi történt, és hogy éreztétek magatokat? Kipróbálnátok újra?



2017. jan. 14. 21:11
 1/9 piriiiii ***** válasza:
Gyakran szokott lenni, de egyszer sem volt még rossz érzés, mivel gyorsan rájövök, mi történik. Általában hétköznapi hallucinációim, "látomásaim" vannak.
2017. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%

Nekem egyfolytában halucinációm van ,de rossz indulatú

Ő valami képzeleti barát szereti ,hogy iszom és

rendmániás .

Mindig félt engem egyszer csak ott volt az ágyam végén természetessen másnapos voltam és üdvözőlt .

Egy óra múlva megittam a' regeli pálinkám és jobban voltam . Utána beszélgettünk .

De még ott volt ,azóta is meg van .

Muszáj minig megjegyeznem: majdnem szívrohamot kapott a' szilveszteri produkciómon bebasztam ,mint állat !

Itt űl mellettem most is csak a' fejét fogja .

Amúgy Gyöngy névem mutatkozott be !

2017. jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én tartom a csúcsot kicsiként 4-5volt:D sikerült rá jönnöm hogyan ébreszen fel magam. És egymás után ébredsztettem fel magam a paralizisek miatt.
2017. jan. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem ha rémálmom van, azt sem tudom hogy van -e olyan hogy felébredés.. Paralíziskor pedig hiába tudom, hogy ez csak paralízis, akkor sem áll le.
2017. jan. 15. 11:34
 5/9 anonim válasza:
88%
Szia. Látom téged inkább az "irracionális" része érdekel a dolognak . De tisztázzunk pár dolgot az alvásparalízissel kapcsolatban. Alvásparalízis esetén ébren vagy , csak a "tested alszik" .Szóval álom közben lehetetlen , hogy ez megtörténjen veled ,mivel az álomhoz alvás kell , az alvásparalízis pedig éber állapotbab jön létre (alvás előtt , vagy ébredés után). Továbbá , hogy lehetséges az , hogy "üvöltöztél" ? Ilyenkor a szenvedő nem tudja használni az izmait (pl. az arcizmot sem). Ne legyél dühös , de szerintem csak szimplán rémálmod volt , az alvási bénulás (így is hívjak) egy sokkal kellemetlenebb dolog. :)
2017. jan. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Félreértelmezted amit írtam.
2017. jan. 25. 13:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Pont ma volt. :) Amugy nalam eleg gyakori, az elso amire emlekszem negy eves korom kornyeken volt. A mai csak borzasztoan felcseszte az agyam. A paromnal aludtam es jott a jol ismert nem tudok mozogni dolog, ezzel egyutt jott a gondolat, hogy nem hiszem el, hogy megint ez van, probaltam felkelni es eljutottam az ajtoig, ami mogott egy regi ismerosom volt, aki anno fel evig terrorizalt. Utana valahogy visszakerultem az agyba, es kezdodott elorol. Arra emlekszem, hogy baromi nehezen megtudtam nezni az idot a telefonomon, ami nagyjabol realis is lehetett. Mindekozben egy nagyon bizarr almot is "ereztem". Allati furcsa elmeny. Felni nem felek, csak idegesit. De pl tok szivesen megneznem egy ilyennel, hogy mit muvel a fizikai testem az agyban. (Tudom, hogy elvileg nem mozog, de van egy olyan erzesem, hogy nem orulnek a latvanynak, es nem kevertem a temaba szellemeket meg demonokat, csak rossz erzesem van ezzel kapcsolatban)
2017. márc. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem is volt! De én egyszer a saját hallucinációmban legyőztem, aztán kb. fél 1 évig nem találkoztam vele. Elsőnek azt történt, hogy arra keltem, hogy nem tudok megmozdulni, vagy csak nagyon nehezen és valaki megfogja a csuklóm és szorítja. Ez visszatérő volt, majd egyik paralízis közben elkaptam a kezét, (ami am, lehet a sajátom volt) de elkaptam és szorítottam és mondtam, hogy ne merjen még egyszer hozzám érni. Múlt héten megint gondoltam, tudtam, hogy megint az ébredés és az álom közötti síkban vagyok, basszus megint itt.. ez volt a legfélelmetesebb oldalt feküdtem, szinte majdnem lecsúsztam az ágyról és nagyanyám a hálóinge köntösébe rátette a kezét a hátamra, érdekes módon nem akart bántani, de nagyon élethű volt, a fejét nem láttam csak a sárga köntösét, majd nagy nehezen megpróbáltam feltápászkodni és a szemem előtt a levegőben láttam egy lebegő kezet, ilyen öreges volt, és ráncos. Én még így mint akkor soha nem ilyedtem meg. felébredtem, illetve eddig is tudatomnél voltam, de rendesen felébredtem. Villany fel, biblia a kézbe.. Lehet, hogy tényleg létetzik a gonosz. Én azt hiszem, hogy ezek a dolgok nem hallucinációk.
2017. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Remélem nem baj, hogy ilyen sok idő után is írok. Na de.

Igen volt. Egyszer csak felkeltem reggel, mindenki aludt, a tesómmal voltam egy szobában. Felkeltem, és úgy éreztem, hogy nem tudok mozogni. Hason feküdtem, fél fejem a párnában, alig kaptam levegőt. Nagyon megijedtem, dobogott a szívem. Fel akartam tápászkodni, szólni a tesómnak, de nem tudtam. Már a sírás határán voltam. Az járt a fejemben, hogy ha nem mozdulok meg gyorsan, meghalok, mert alig kaptam levegőt. Aztán egyszer csak meg tudtam mezdulni, felültem, és csak fogtam a fejem. A tesóm is felkelt és elmeséltem neki. De márt nem tudom mit válaszolt. Nekem nem járt hozzá halucináció. Csak félelem. Azóta nem történt meg többször. Én átélném mégegyszer, mert mostmár tudom, hogy miről van szó. Remélem tényleg nem baj,hogy ilyenkor írok. :)

2017. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!