Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Theta Healing tanfolyamot...

Theta Healing tanfolyamot végzettek tapasztalatai?

Figyelt kérdés

Érdemes volt elvégezni?

Szilasi Mártihoz mennék, mert nála tudok ösztöndíj lehetőségre, bár azt még nem tudom mennyi kedvezménnyel lehetséges így elvégezni. Esetleg még hogy, hogy zajlott az oktatás?



2017. jan. 16. 16:48
 1/4 anonim válasza:
41%
Áltudomány.
2017. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

[link]


Pár kiragadott mondat egy gugli találatról:


"A tanfolyam elvégzéséről egy nemzetközi ‘Theta Healing® Alap Konzulens’ oklevelet adunk ki, mellyel (és csak ezzel) jogosultságot szerzel egyéni konzultációk megtartására is! Legyél ThetaHealing konzulens és végezd álmaid munkáját!"


"A (3 napos) tanfolyam ára: 105 000.-Ft"


"5 fő szervezése esetén fél áron végezheted el a tanfolyamot, 10 fő szervezése esetén a tanfolyam számodra ingyenes"



Multilevel marketing, csak nem lábos a termék, hanem valami halandzsa, amivel az ezoterikus marhákat madzagon lehet rángatni.

2017. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Thétában_az_élet ***** válasza:
59%

Attól függ, hogy mi a célod. A tanfolyamon egy technikát tudsz megtanulni, amivel meg tudod változtatni az életedet. Meg fogsz lepődni, hogy mennyi meló is tud ez lenni. :) A technika működik, tényleg csodálatos módon, de bele kell fektetned az önmunkát.


Viszont ha csodára vágysz, vagy arra, hogy három nap alatt majd minden megoldódik, akkor csalódni fogsz.


Az biztos, hogy érdemes a tanfolyamot elvégezni, bár Mártit nem ismerem, mert nem nála tanultam.

2017. febr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
61%

Én Mártinál végeztem és nagyon megérte. Nem csak a technikát kapod meg, hanem egy nagyon támogató közösség részévé is válhatsz. Az valóban igaz, hogy a meló csak utána kezdődik, mikor rájössz, hogy mennyi mindent kell még helyre rakni magadban. Akkor ajánlom, ha készen állsz, hogy a kezedbe vedd az életed és teljes felelősséget vállalj magadért.


A kedvezményes ár 60e forint. (Tavaly nekem ennyi volt.) Az oktatás alapvetően frontálisan zajlik, közös meditációkkal és páros gyakorlatokkal.

2017. ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!